szkoła językowa we Wrocławiu

Dział prowadzony przez nauczyciela Naszej szkoły. Problemy w nauce, praktyczne porady, jak uczyć się szybko i przyjemnie. Nauczyciel - Marta Nawrocka W tym dziale możesz zadać pytanie Naszemu ekspertowi. Uwaga porada jest bezpłatna tylko dla kursantów szkoły English Academy Opole, w pozostałych przypadkach koszt porady wg cennika: Cennik porad

Moderatorzy: Marta Nawrocka, justin_a

szkoła językowa we Wrocławiu

Postprzez witekkrk » 31 mar 2017, o 13:54

Cześć! Zastanawiam się właśnie nad wyborem szkoły językowej we Wrocławiu. Poszukuję miejsca, w którym stawia się szczególny nacisk na naukę słówek - gdyż to z nimi mam największy problem. Znajoma poleca mi tę placówkę: http://www.konwersacje.com.pl/ i faktycznie mają bardzo bogatą ofertę, która wydaje mi się odpowiednia. Niemniej jednak interesuje mnie również Wasza opinia, dlatego bardzo proszę o pomoc.
witekkrk

Re: szkoła językowa we Wrocławiu

Postprzez kamaa87 » 18 maja 2017, o 22:12

Nic nie nauczy Cię języka jak wyjazd za granicę. Człowiek ma ogromne możliwości adaptacyjne, stąd jak znajdziesz się w miejscu gdzie będziesz zmuszona mówić po angielsku nauczysz sie go bardzo szybko ( oczywiscie znając podstawy, czy rozmówki)
kamaa87

Powrót do Praktyczne porady i problemy