Księgarnia online ze zniżkami?

Dział prowadzony przez nauczyciela Naszej szkoły. Problemy w nauce, praktyczne porady, jak uczyć się szybko i przyjemnie. Nauczyciel - Marta Nawrocka W tym dziale możesz zadać pytanie Naszemu ekspertowi. Uwaga porada jest bezpłatna tylko dla kursantów szkoły English Academy Opole, w pozostałych przypadkach koszt porady wg cennika: Cennik porad

Moderatorzy: Marta Nawrocka, justin_a

Re: Księgarnia online ze zniżkami?

Postprzez marioluigi » 26 paź 2017, o 14:39

Empik, Merlin, Allegro - to są miejsca gdzie zazwyczaj kupuję książki :)
marioluigi

Postprzez myszka » 12 gru 2017, o 10:32

Świetna jest księgarni internetowa http://www.taniaksiazka.pl/podreczniki-c-313.html Tu literatura z każdego gatunku. Książki stare jak i nowe wydania. Ceny bardzo przyzwoite a i często promocyjne. Tu tez możecie nabyć podręczniki z wysokim rabatem do wszystkich typów szkół. To chyba najlepiej zaopatrzona księgarnia internetowa jaką do tej pory znam.
myszka

Postprzez marioluigi » 2 sty 2018, o 18:50

wygląda interesująco :D
marioluigi

Postprzez Ada » 19 lut 2018, o 13:38

Tak naprawdę w sieci znajdziemy wiele miejsc, w których można znaleźć różnego rodzaju książki w przystępnych cenach. Jedną z moich ulubionych jest na pewno https://www.legolas.pl/s/wyniki/dzial/696/dla-mlodziezy . Można tam bowiem znaleźć odpowiednie książki dla czytelników w różnym wieku, jak również zabawki, puzzle, przy czym nie musimy tutaj obawiać dużych kosztów związanych z zakupami.
Ada

Postprzez marioluigi » 15 mar 2018, o 17:03

fajna stronka, nie tylko ksiązki można kupić, ale też zabawki i gadżety edukacyjne.
marioluigi

Postprzez Micorazon » 17 mar 2018, o 18:41

Chyba najłatwiej znaleźć na Allegro lub olx (jeżeli interesują Ciebie książki używane)
Gry planszowe dla dzieci i dorosłych
Micorazon

Postprzez klekotek » 13 maja 2018, o 11:12

Oj z tymi używanymi książkami różnie bywa, ja kilka razy nacięłam się na pozycje w kiepskim staniem, mimo, że na zdjęciach nie wyglądały tak źle.
Jedno to książka używana, a dwa - zniszczona. Ludzie chcąc opchnąć książkę, chyba kierują się tylko chęcią zarobku, a nie tym, że w tego jeszcze ktoś będzie korzystał. Teraz wolę kupować już książki nowe. Mam sprawdzoną księgarnię internetową - https://www.profit24.pl/ , w której jest bardzo dużo pozycji, zarówno takich ogólnych, jak i naukowych. Porównywałam ceny przed pierwszym zakupem i każda pozycja wyszła mi u nich najtaniej. Zresztą sami popatrzcie na ceny, dużo obniżek, promocji. Jak można kupić książkę i zaoszczędzić, to dlaczego nie.
klekotek

Postprzez matik5222 » 14 maja 2018, o 13:13

Teraz jest mnóstwo zniżek w internecie. Myśle, że nie jedna osoba weźmie właśnie coś takiego pod uwagę.
_________
wycieczki szkolne za granice
matik5222

Postprzez aldonagiza » 15 maja 2018, o 12:26

Jak duże zniżki można zyskać?
aldonagiza

Postprzez drugie_podanie » 8 cze 2018, o 19:36

A na https://www.swiatksiazki.pl/ patrzyliście? Bo tam często są wyprzedaże i idzie złapać naprawdę perełki :) Mi ostatnio udało się zamówić "Małego Księcia" za naprawdę grosze! Uwielbiam kupować kilka książek i potem wystawiać im oceny po przeczytaniu :)
drugie_podanie

Poprzednia strona

Powrót do Praktyczne porady i problemy