Księgarnia online ze zniżkami?

Dział prowadzony przez nauczyciela Naszej szkoły. Problemy w nauce, praktyczne porady, jak uczyć się szybko i przyjemnie. Nauczyciel - Marta Nawrocka W tym dziale możesz zadać pytanie Naszemu ekspertowi. Uwaga porada jest bezpłatna tylko dla kursantów szkoły English Academy Opole, w pozostałych przypadkach koszt porady wg cennika: Cennik porad

Moderatorzy: Marta Nawrocka, justin_a

Re: Księgarnia online ze zniżkami?

Postprzez muziki » 30 sty 2014, o 18:09

Ma ktoś namiary na jakąś księgarnię ze zniżkami w tej chwili?
muziki

Postprzez kasia.pa » 6 lut 2014, o 07:10

Chodzi o księgarnie ogólną czy językową? Teraz na stronie wydawnictwa Znak jest sporo zniżek, można też próbować szukać w Matrasie
kasia.pa

Postprzez LukLev » 10 sie 2014, o 02:01

Nie wiem jak ze zniżkami, ale bardzo tania jest księgarnia internetowa selkar. Biją cenami empik i inne, a wybór mają naprawdę bardzo duży.
Angielski dla początkujących - zobacz jak szybko nauczyć się 1000 najczęściej używanych angielskich słów i zwrotów aby w krótkim czasie zacząć swobodnie mówić po angielsku.
LukLev

Postprzez KrzysiekW » 8 sty 2015, o 07:57

sam szukam takiej księgarni
KrzysiekW

Postprzez adrianna » 27 paź 2015, o 09:32

W księgarniach internetowych jest o wiele więcej zniżek niz w księgarniach stacjonarnych .Sama bardzo lubie czytać książki . Nie mogę sie natomiast przekonać do e-booków. Może i są ok ale z drugiej strony nie ma niczego przyjemniejszego niż nowa książka w ręce, zapach papieru,farby drukarskiej :)

Wracając do tematu to zdarzyło mi się zrobić juz zamówienie w kilku księgarniach internetowych. Najczęściej w ostatnim czasie zamawiam w księgarni PWN z uwagi na najkorzystniejsze ceny: http://ksiegarnia.pwn.pl/ - książek mają tam sporo tak więc kupowałam tam i podręczniki akademickie i książki do czytania ( szczególnie polecam zajrzeć sobie do działu z thrillerami i książkami sensacyjnymi bo mają tam w promocji wiele nowości).
adrianna

Postprzez kasia.pa » 25 sty 2016, o 08:00

W Matrasie często są różne promocje - chyba nawet teraz. W zeszłym tygodniu zamówiłam tam Dziedzictwo dobrą książka fantasy i w weekend ją całą przeczytałam. Właściwie już od pierwszych stron mnie wciągnęła.

Obrazek
kasia.pa

Postprzez katherin » 23 maja 2016, o 15:07

Księgarnia PWN jest bardzo droga, w Empiku też mają wysokie ceny, to najlepiej kupować w Matrasie ;)
Jak wybielić zęby - skutecznie i bezpiecznie
katherin

Postprzez myszka » 5 paź 2017, o 08:54

Ja szukałam podręcznika, który przygotuje do zdania matury w stopniu podstawowym z języka angielskiego. i znalazłam https://www.taniaksiazka.pl/longman-repetytorium-maturalne-jezyk-angielski-podrecznik-poziom-podstawowy-p-454773.html Bardzo dobrze i czytelnie opracowany podręcznik dla szkół średnich. Mam nadzieje, że pomorze on w powtórzeniu i utrwaleniu przerobionego materiału.
Ta księgarnia jest bardzo dobrze zaopatrzona nie tylko w podręczniki szkolne. Jest tu tez sporo promocyjnych cen.
myszka

Postprzez marioluigi » 17 paź 2017, o 15:25

zobacz sobie Merlin, Empik też czasem ma fajne promocje.
marioluigi

Postprzez doris » 17 paź 2017, o 15:57

Ja najczęściej kupuję w Matrasie ;)
doris

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praktyczne porady i problemy