Jak to jest z tą Anglią?

Czy znacie jakieś ciekawe, oryginalne obyczaje Anglików? Co zaskoczyło Was na Wyspach? Tutaj wymieniamy poglądy właśnie na ten temat

Re: Jak to jest z tą Anglią?

Postprzez TomaszKWP » 18 maja 2017, o 19:27

Ja mam angielski samochód i też wykonany jest z klasą ;) Faktycznie coś w tym jest, że Brytyjczycy mają swój poziom i starają się go utrzymywać
TomaszKWP

Postprzez kamila » 8 cze 2017, o 08:50

Moja przyjaciółka mieszka w Anglii i jest bardzo zadowolona z takiego rozwiązania. Mówi, że ludzie są bardzo mili. Niestety boi się latać samolotem więc często do Polski przyjeżdża busem, na przykład http://www.uk-trans.pl/busy-anglia/. To dobre rozwiązanie dla każdego, kto boi się latać :)
kamila

Postprzez Diamencik63 » 24 paź 2017, o 06:37

Powiem tak - byłem kilka razy w Anglii, raz na 3 miesiące i kilka razy na 1-2 tygodnie. Za każdym razem czułem się świetnie, odstresowywałem się, a podczas pracy atmosfera była nieporównywalnie lepsza. Miałem wrażenie, że najmniej mili są... Polacy w Anglii. Tak to wygląda z mojej perspektywy, ale znam też opinie osób, które mieszkają tam kilka lat. Narzekają na pozorną uprzejmość Anglików i to, że prawdopodobnie nigdy nie poczują się 'jak u siebie'.
Diamencik63

Postprzez marioluigi » 26 paź 2017, o 14:37

A jak to jest z tą pogodą w Anglii ? Czy faktycznie ciągle pada deszcz ??
marioluigi

Postprzez Bernold12 » 22 kwi 2018, o 11:40

Witam, na pewno jest tu sporo osob , ktore planuja zalozyc wlasny biznes. Otoz chcialbym Wam polecic strone firma w Anglii, dzieki ktorej w bardzo prosty sposob mozecie zalozyc swoja wlasna firme w Anglii, juz w kilku szybkich krokach.
Bernold12

Postprzez kłin_Sarah » 10 maja 2018, o 14:26

Trzeba się przyzwyczaić do deszczowej pogody, ale opady nie są tak silne jak u nas. Często a nawet codziennie można spotkać się z mrzawką i nikt tam nie nosi... parasola :shock:
kłin_Sarah

Poprzednia strona

Powrót do Angielskie obyczaje