Matura międzynarodowa

Matura podstawowa i rozszerzona, porady, arkusze, informatory, nagrania dźwiękowe. Dodatkowe materiały w Naszym serwisie: http://www.jezykangielski.org/matura.html

Matura międzynarodowa

Postprzez kamila » 7 mar 2018, o 08:26

Mnie natomiast interesuje inna kwestia, a mianowicie matura międzynarodowa. Trochę się na ten temat mówi i jestem ciekawa, jakie są opinie w praktyce. Czy taka matura faktycznie daje tyle możliwości? Czy ktoś z Waszych bliskich zdawał taką maturę i może coś więcej napisać na ten temat?
kamila

Re: Matura międzynarodowa

Postprzez MichalP32 » 9 mar 2018, o 14:41

Zdecydowanie! Wyróżnia Cię to na tle innych osób, ponieważ widać że masz dużo większe umiejętności językowe i nie tylko. Moim zdaniem warto starać się o zdawanie matury międzynarodowej. Możesz tutaj http://www.matura.uczelnie.pl/info,matu ... 16683.html trochę więcej przeczytać na temat takich egzaminów, aby odpowiednio się do niego przygotować jeżeli oczywiście się zdecydujesz. Ja trzymam za Ciebie kciuki i dawaj znać, czy będziesz do niego podchodziła.
MichalP32

Postprzez marioluigi » 9 mar 2018, o 17:00

czy ktoś zdawał taka maturę ? Jakieś opinie ?
marioluigi

Postprzez fiesta » 20 mar 2018, o 12:31

Uważam, że taka matura międzynarodowa to naprawdę ciekawe rozwiązanie. Głównie dlatego, że na jej podstawie dużo łatwiej zostać przyjętym na studia także za granicą. Warto więc wziąć ją na poważnie pod uwagę - dzięki niej można naprawdę sporo zyskać. Szkoły, w których można zdać taką maturę cieszą się z reguły też dużo większym prestiżem także wśród uczniów. Na pewno warto spróbować - nigdy nie wiemy, kiedy taki dyplom nam się przyda.
fiesta

Postprzez marioluigi » 20 mar 2018, o 14:35

też uważam, że to bardzo dobry pomysł :) Ciekaw jestem jak to wygląda z praktycznego punktu widzenia.
marioluigi

Powrót do Matura z angielskiego