sprawdzenie tekstu pod kontem gramatycznym

W tym dziale nauczyciele oraz inni forumowicze pomogą sprawdzić wszelkie zadania domowe. Warunkiem jest wkład własny. W tym dziale możesz również zadać pytanie Naszemu ekspertowi. Uwaga porada jest bezpłatna tylko dla kursantów szkoły English Academy Opole, w pozostałych przypadkach koszt porady wg cennika: Cennik porad

Moderator: Marta Nawrocka

sprawdzenie tekstu pod kontem gramatycznym

Postprzez vin » 23 paź 2016, o 12:03

Proszę o sprawdzenie tekstu pod kontem gramatycznym.
to tekst który chciałam przetłumaczyć:
Szanowny Panie/Pani
Powodem dla którego piszę do Państwa ten list jest ulotka którą zauważyłam w sklepie z której wynika że zbliża się trasa koncertowa mojego ulubionego zespołu Metalica.Prosiłabym o kilka informacji z tym związanych .Chciałabym się dowiedzieć kiedy rozpoczyna się ta trasa i jak długo potrwa.proszę także podać miejsce i gdzie odbędą się koncerty i oczywiście przewidywalny czas trwania ,bo chciałabym być na wszystkich występach,W ulotce nie podano ceny biletów i gdzie można je kupić bardzo by mi zależało aby zdążyć kupić sobie i koleżankom.Jeszcze jedno pytanie czy byłaby możliwość kupienia płyt lub innych gadżetów tego zespołu , to jest dla mnie bardzo ważne.
Z góry dziękuję i czekam z niecierpliwością na odpowiedź od Państwa bo bardzo mi zależy w uczestniczeniu w tym wydarzeniu.
Z poważaniem
A to jest to co mi wyszło:

Dear Sir\/Madam
I am writing to you the reason this letter is a leaflet that I noticed in the store from which it follows that the approaching tour of my favorite band Metalica. I ask for some information. I would like to know when this route begins and how long it will take. Please also provide a place and where it will be held concerts and of course the predictable duration, because I would like to be at all games, in the package leaflet is not given up ticket prices and where you can buy them very that I wanted to make it buy yourself and girlfriends. Another question is whether it would be able to buy CDs or other gadgets this team, it is very important to me.
Thank you in advance and I look forward to a response from the State because I care to participate in this event.
With the best regards

Z góry dziękuje
vin

Re: sprawdzenie tekstu pod kontem gramatycznym

Postprzez mintt339 » 27 paź 2016, o 08:18

Pod kątem gramatycznym wszystko dobrze napisane.
mintt339

Postprzez norbert43 » 9 mar 2017, o 07:34

według mnie wszystko jest dobrze
norbert43

Postprzez zbychu4 » 24 wrz 2017, o 07:20

a co z tym tekstem jest

Postprzez Halimat » 27 wrz 2017, o 06:41

Nic z nim nie jest. Kolega chciał żeby sprawdzić go gramatycznie.
Halimat

Postprzez dolemi » 16 paź 2017, o 16:53

ciekawy pomysl na sprawdzenie !
dolemi

Powrót do Sprawdzanie prac domowych