Jak się uczycie szybko angielskiego?

Wszelkie materiały przydatne w nauce i nauczaniu języka angielskiego

Re: Jak się uczycie szybko angielskiego?

Postprzez kolombo » 7 gru 2016, o 12:29

fajne są takie online testy i platformy typu edmodo albo quizlet :D moja babka od ang tego uzywa i mi się bardzo podoba. a ona przynajmniej nie ma duzo do sprawdzania bo wiekszosc z automatu ocenia :)
kolombo

Postprzez Omarr87a » 17 sty 2017, o 14:33

Ja szybko uczę się np. przez regularne przyswajanie sobie jakiejś ilości słówek danego dnia. W ten sposób można więcej zapamiętać.
Omarr87a

Postprzez adrianna » 31 maja 2017, o 07:37

Oj powiem Wam,że cięzko jest uczyć się samodielnie. Może i w sieci jest bardzo wiele stron i programów komputerowych, z którymi można sie uczyć. Problem jest jednak z motywacja. Można znaleźć sobie milion powodów aby sie nie uczyć...

Dlatego też warto jest zapisać się do szkoły. Mi pomaga regularność zajeć oraz prace domowe jakie otrzymuję ( latwiej jest mi skupić się dzieki temu na nauce).
Polecam speak up:
https://speak-up.pl/

Można soibe tam dopasować zajęcia do grafiku. No i stawiają tam na konwersacje co jest ważne.
adrianna

Postprzez Dudziak87 » 29 cze 2017, o 09:53

Ja korzystam z tablic edukacyjnych na których są wypisane np. słówka, czasy, formy itp. (takie, jak tu) Dodatkowo używam jeszcze fiszek i uczę się zapamiętywania.
Dudziak87

Postprzez domka711 » 25 sie 2017, o 19:35

Jeżeli szukacie motywacji do nauki (ale nie tylko) polecam bloga Jacka Wiśniowskiego o tym jak się motywować -> http://www.mistrzmotywacji.pl/ . Znajdziecie tam wiele cennych i oryginalnych wskazówek, które pozwolą Wam pozbyć się Waszego problemu z brakiem chęci do nauki. Ja sama od jakiegoś czasu próbuje stosować się do jego rad i widzę różnicę w moim podejściu do życia
domka711

Postprzez Elwirka1 » 2 wrz 2017, o 09:43

Filmy bez lektora i słuchanie na yt
Elwirka1

Postprzez aldonagiza » 4 paź 2017, o 08:52

Macie jeszcze jakieś strony do nauki? Chce trochę powtórzyć słownictwo, zależy mi na szybkiej powtórce i poczynieniu sporych postępów. Wstydzę się mówić po angielsku, ale teraz to tak powszechny język, że trochę wstyd tego nie robić.
aldonagiza

Postprzez majfriend » 20 mar 2018, o 11:07

tak szybko jak się da xD
:D
majfriend

Poprzednia strona

Powrót do Materiały do nauki