Suplementy diety?

Zapraszamy do komentowania publikowanych w serwisie materiałów

Suplementy diety?

Postprzez Hajny2018 » 13 cze 2018, o 07:39

Bierzecie jakieś suplementy diety? Ja codziennie biorę suplementy diety. Szczególnie interesują mnie te, które są odpowiedzialne za usprawnianie pracy mózgu. Chciałbym mieć takie suplementy jak te z filmu Limitless (JEstem bogiem). Swoją drogą to jest świetna opcja.

Re: Suplementy diety?

Postprzez Karol17 » 21 cze 2018, o 10:41

A co stosujesz? Ja się zastanawiałem nad tym i powiem Ci, że mógłby pobrać jakieś witaminy, albo na przykład spirulinę dostępną tutaj https://enaturalnie.pl/suplementy-diety_19 , która wspomaga pracę mięśni i mózgu, a także chroni przed chorobami. Jednak nie zdecydowałbym się na chemiczne środki, tylko te najbardziej naturalne, by nie zatruwać organizmu. Zdrowie to przecież podstawa.
Karol17

Postprzez Decimal » 4 lip 2018, o 10:34

Większość suplementów diety to pic na wodę, fotomontaż. Dawki w suplementach są zazwyczaj tak małe, że na dobrą sprawę nie mają większego wpływu na nasze funkcjonowanie.
Decimal

Postprzez Hajny2018 » 6 lip 2018, o 13:12

Suplementy diety działają na pewno. Takim typowym suplementem diety jest np. kawa. Nie wyobrażam sobie pracy bez niej! To jest po prostu absolutna podstawa.

Postprzez AnnaSobot » 10 lip 2018, o 10:37

Ja za kawą nie przepadam, ale też potrzebuję czasem czegoś na pobudzenie. Dobry w tym przypadku jest ekstrakt z guarany - naturalny suplement, który działa, bo sprawdziłam to na sobie. Jeśli temat Was zainteresował, to możecie go znaleźć tutaj: https://sklep.mlynoliwski.pl/c/2155/guarana-ekstrakty-i-wyciagi-roslinne-suplementy-diety.html
AnnaSobot

Powrót do Komentarze do materiałów na stronie oraz forum