Wymiana walut online

Zadania i ćwiczenia dla studentów

Re: Wymiana walut online

Postprzez Nori » 11 lip 2018, o 05:10

Prawda jest taka, że wymiana przez kantor online to jest najlepsza opcja. Jest zdecydowanie taniej niż w kantorach stacjonarnych, wygodniej i bezpieczniej. Można wymieniać 24 h na dobę, przez 7 dni w tygodniu i przewalutowanie mamy od ręki. Kolejna fajna sprawa, to to, że większość kantorów ma bardzo dobre strony mobilne, czyli spokojnie możesz pieniądze wymienić na telefonie.
Nori

Postprzez magneta » 11 lip 2018, o 13:13

Najważniejsza jest wygoda i kantory właśnie w tą stronę idą. Ja korzystam z aplikacji Cinkciarza na telefonie, ale wiem że ich aplikacja też działa na Smartwatch. Z resztą z bankowości internetowej też robię przelew przez telefon głównie w drodze do domu z pracy w komunikacji miejskiej.
magneta

Postprzez mayster » wczoraj, o 20:07

Taką praktyczną wersją mobilną też Gieldawalut dysponuje, praktycznie na wszystkich urządzeniach mobilnych dziala, nie zawiesza się, sprawnie można dzięki temu w każdej chwili skorzystać z wymiany waluty albo sprawdzić kurs czy wykonać przelew. Podoba mi się na tej platformie też właśnie to, że transfery międzynarodowe są odpowiednio szybkie, można zarówno zwykły puścić jak i przyspieszony, tak że w 20 minut dochodzi na zagraniczne konto.
mayster

Poprzednia strona

Powrót do Studenci