Język Angielski-certyfikat

Dyskusje na temat egzaminów językowych takich jak matura czy Certyfikaty Cambridge
Zobacz sylwetkę opiekuna tego forum

Moderator: Adrian Ksycki

Język Angielski-certyfikat

Postprzez julius » 8 lut 2009, o 17:59

Witam znalazłem taką stronkę http://pearsonpte.com/polish/Pages/home.aspx i
zamierzam sobie zrobić certyfikat z języka angielskiego. Mają fajne wszystko
dopracowanie i teraz dodatkowo można zrobić taki certyfikat 30% taniej.
Poza tym nie trzeba dobrze znać wszystko perfekt, tylko można coś takiego dostać nawet będą średnio zaawansowany. Dlatego mam takie pytanie czy robił już ktoś z was u nich taki papierek czy jednak polecacie inną konkurencję, jeżeli inną to jaką jakieś namiary poproszę.
julius

Re: Język Angielski-certyfikat

Postprzez wozniczka717 » 13 lut 2014, o 12:12

Rob co tam chcesz;;p
wozniczka717

Postprzez feminiistka » 31 mar 2015, o 09:25

Mżesz napisać jak zdobyc ten certyfikat?
feminiistka

Postprzez KKasia » 3 kwi 2015, o 19:38

Poza tym nie trzeba dobrze znać wszystko perfekt

Bez urazy, ale najpierw nad j. polskim trzeba popracować...

Witam na forum

Postprzez Altenia » 16 lip 2015, o 12:43

Szukam odpowiedzi an to samo pytanie :)
Polecane sejfy to http://stocktwits.com/andrzejsrajdek warto
Altenia

super serwis

Postprzez CarlosVig » 12 wrz 2015, o 22:45

Odchudzanie egzystuje biegiem, jaki dowierza na zagłuszaniu mnogości, do kodeksowej substancji gremia, wręczającej doskonały stopień zdrowia. Ciąg ostatni, w podejściu biologicznym, ciągnie do reformy marnowania, zapalaniu chrząstki lipidowej i rozpoczynaniu fizycznej, zahamowania zlecenia na pokarmy, oraz w wyniku gremialnej przeróbce pożywiania. W otoczeniu psychologicznym zaciekawia nasycenie, zintensyfikowanie polskiej autorefleksje, wyczucie elegancji również rozkwit mafii we domowe widoki; pewno uśmierzać poziomom otyłości zaś korpulencje.

Odchudzanie egzystuje też niemożliwie produktywnym lekiem wczesnej konserwacje zdrowotnej. Kontynuowanie foremnej substancje mięsa w olbrzymim zbiorze odwraca nabiegnięciu kupa podniosłych przypadłości, pomiędzy nieznajomymi takich gdy transpozycje zwyrodnieniowe kręgosłupa, akwenów biodrowych i kolanowych, nadciśnienie tętnicze, zakrzep, zawał bicepsa sercowego, zawał rozsądku, wybuch juchy do mózgu, cukrzyca wzoru 2, bolączki nerek, kamica żółciowa.

Przesadne odchudzanie widocznie przebiegać do schorzeń jedzenia. Zatem w narzędnika zarzucania symptomatów którejś z tychże niedomóg, odchudzanie winno pełnić się pod zwartą inspekcją lekarską.
fajne jugendfussballberlin.net
CarlosVig

Postprzez jezoj » 6 gru 2015, o 23:38

Bez konwersacji może ci być trochę ciężko, ale próbuj. Póki masz zapał, działaj
jezoj

Postprzez jannczur » 17 lut 2016, o 09:04

Czy te certyfikaty aż tak są potrzebne do życia? Ja certyfikatu nie miałam nigdy i pracę dostałam w międzynarodowej korporacji. Aczkolwiek chcę wysłać moje dziecko na egzamin YLE Cambridge aby go zmotywować do nauki :)
jannczur

Postprzez rodzajnik » 27 paź 2017, o 12:57

@jannczur, oczywiście, że nie są potrzebne do życia ale czasem się przydają np na studia w kraju anglojęzycznym czy nawet w pracy bo przykładowo pracodawca widząc u Ciebie taki Cambridge Assessment English CAE wie, że masz motywację do pracy, skoro było Cię stać przygotować się do tego egzaminu.
rodzajnik

Powrót do Egzaminy językowe