Pomoc dla dzieci i szkół

Zadania i ćwiczenia dla licalistów

Pomoc dla dzieci i szkół

Postprzez pettardda » 4 paź 2016, o 16:35

Witam wszystkich,
To jest małe zaproszenie o charakterze społecznym. Liczę na to, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to może temat odrobinę odbiegający od zagadnień forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, z którą współpracuję zaprojektowała dla rodziców, nauczycieli i wychowawców nieodpłatną edukacyjną grę ekonomiczno – zespołową, którą każdy może ściągnąć z tej strony: http://www.szkolenia-menedzerskie.pl/myjnionerzy - symulacja fajnie uatrakcyjna lekcje przedsiębiorczości, ale można też zrobić rodzinne rozgrwki.
Zapraszamy,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako spamu – chodzi o akcję charytatywną dla wolontariuszy i działaczy społecznych.
pettardda

Re: Pomoc dla dzieci i szkół

Postprzez Dudziak87 » 7 sie 2017, o 08:02

Bardzo fajna inicjatywa, którą z pewnością doceni wiele osób! Jestem pod wrażeniem :) Mam nadzieję, że takie tablice też przydałyby się jako pomoc edukacyjna dla dzieci :)
Dudziak87

Postprzez moniczka9090 » 1 maja 2018, o 13:29

Bardzo fajna inicjatywa, którą z pewnością doceni wiele osób! Jestem pod wrażeniem :) Mam nadzieję, że takie tablice też przydałyby się jako pomoc edukacyjna dla dzieci :)

Ale jakie tablice masz konkretnie na myśli?
Teraz coraz częściej szkoły decydują się na tablice interaktywne, jednak ciągle kupowane są również tablice kredowe i tablice magnetyczne.
Jeśli szukacie dobrej jakości tablic różnego rodzaju w niewysokich cenach, to polecam zajrzeć na https://tablice-magnetyczne.com/ - można tam nawet zamówić takie tablice projektowane na wymiar, więc na pewno nie będzie problemu z dopasowaniem rozmiaru :)
moniczka9090

Postprzez artur44res » 14 maja 2018, o 07:31

Mi się ta inicjatywa bardzo podoba obecnie
artur44res

Postprzez szymon544 » 30 maja 2018, o 06:38

Bardzo dobra to jest inicjatywa i żeby tak dalej.

Powrót do Licealiści