skuteczna i szybka metoda nauki języka

Znasz ciekawe metody prowadzenia zajęć? Jeśli tak to udowodnij i pokaż innym jak dobrze nauczać. Opisz jakie metody wykorzystujesz i jak wpływają na proces kształcenia.

Re: skuteczna i szybka metoda nauki języka

Postprzez MeetEnglish » 15 lip 2015, o 22:11

Hej, mam pytanko w związku z tym czy zna ktoś jakąś sprawdzoną i skuteczną metodę nauki angielskiego ? Potrzebuję w stosunkowo krótkim czasie podciągnąć się w jego znajomości i szukam czegoś co da szybkie efekty w krótkim czasie, gdyż nie mam na to zbyt dużo czasu. Czy mi pomożecie ?

Pisząc o chęci podciągnięcia się w znajomości języka dajesz nam do zrozumienia, że masz już opanowane pewne podstawy i chciałbyś zacząć władać angielskim na wyższym poziomie? Już kiedyś na tym forum został poruszony temat efektywnej nauki poprzez graficzne opracowywanie fiszek i map myśli, przedstawiających nowe słowa, a także tworzenie list ze słownictwem w tradycyjnym zeszycie lub w formie elektronicznej. Coraz popularniejszą metodą staje się oglądanie filmów w oryginalnej wersji językowej i uczenie się z pomocą serwisu społecznościowego Facebook. W tym celu przydatne są zwłaszcza grupy dyskusyjne, śledzenie tematycznych fanpage'y, zmiana języka aplikacji na angielski i poznawanie wirtualnych znajomych, z którymi porozumiewamy się wyłącznie w obcym języku. To bardzo mobilizuje do nauki! :D
MeetEnglish

Postprzez cobocreative » 20 sty 2016, o 15:16

polecam dobry sposób na naukę wraz z tym produktem,u mnie zadziałało,wszystko jest tam w chmurze i fajna metodyka

www.bellsenglishcourse.pl
cobocreative

Postprzez ireneuszwol » 26 lut 2016, o 13:28

Najskuteczniejszą formą nauki języka angielskiego z jaką ostatnio miałem okazję się spotkać była sita. Z etapu B1 na C1 przeszedłem w bardzo szybkim tempie. Od teraz nie wyobrażam sobie innej formy nauki - oferta tu
ireneuszwol

Postprzez elka12 » 4 mar 2016, o 09:20

Ciekawe te Wasze metody, muszę zacząć więcej o nich czytać :)
Uwielbiam język angielski i właśnie wybieram się na studia informatyczne.
elka12

Postprzez maciek233 » 19 kwi 2016, o 09:38

Myślicie, że dobrym sposobem jest wysłanie dziecka na obóz językowy dla młodzieży http://www.berlitz.pl/obozy-jezykowe-dla-dzieci koszt takiego wyjazdu nie jest duży ale jednak fajnie jakby rzeczywiście przyniósł pożądany efekt. Był ktoś z was na takim obozie?
maciek233

Postprzez Lincia » 15 paź 2016, o 07:32

A co myślicie o metodzie Callana - jest jeszcze na czasie?
Lincia

Postprzez MariolaM » 3 lis 2016, o 19:38

Ja polecam uczyć się z seriali, filmów, youtuba itd a dodatkowo np. słówek. Mój sposób to ściągnąć jaką darmowa liste słówek np. https://notatek.pl/2750-popularnych-slowek-angielski i robie sobie z nich fiszki:)
MariolaM

Postprzez Malina371 » 8 lis 2016, o 14:00

Polecam tak jak przedmówca, naukę angielskiego poprzez oglądanie filmów po angielsku. Z początku można oglądać z napisami polskimi, a w miarę postępów bez. Przydadzą się tu na pewno dobrej jakości słuchawki.
Malina371

Postprzez Antek871 » 13 lis 2016, o 10:31

A ja polecam codzienną naukę, krok po kroku kilku nowych słówek lub zwrotów po angielsku. Bardzo mi to pomogło. Jednego dnia np. przyswajam sobie 10 słówek, następnego kolejne 10.
Antek871

Postprzez MariolaM » 20 lis 2016, o 22:51

Może taki konspekt się komuś przyda odnośnie lekcji ang https://notatek.pl/cwiczenia-z-dydaktyk ... jezykowego
MariolaM

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Metodyka nauczania języków obcych