ciekawy kurs online

Przecież podręcznik to nie wszystko? Znasz ciekawe materiały do wykorzystania na zajęciach? A może masz pomysł jak uatrakcyjnić zajęcia j. angielskiego? Przyjmujemy ciekawe linki a przede wszystkim Twoje pomysły.

ciekawy kurs online

Postprzez studentwawa89 » 25 kwi 2014, o 20:32

Witam,

Ostatni uczę się genialną metodą a próbowałem wiele e-learningów,ten jednak daje bardzo szybką
możliwość przyswajania rozmówek-super polecam

http://topenglishcourse.pl/
studentwawa89

Re: ciekawy kurs online

Postprzez thedoor » 22 paź 2014, o 21:37

Ja jakiś czas temu miałem okazję korzystać z kursów z http://strefakursow.pl/kursy/programowanie.html . Do kursu dołączone są dodatkowo filmy pomocne w zrozumieniu wszystkich zagadnień i cięższych ćwiczeń. To jedna z lepszych stron z takimi kursami - z tego co wyszukałem w sieci to utrzymują się one wysoko w rankingach. Jestem miło zaskoczony wysokim poziomem takich kursów.
thedoor

Postprzez margolka » 31 paź 2014, o 20:46

Witam, mam prośbę o radę apropos kursów online. Niestety przez to że mam słabe wykształcenie i nie znam języków mogę mieć tylko slabą pracę którą teraz jest sprzątanie biur w Lublinie. Nie mogę otrzymać lepszej oferty ze swoim cv. Jaki możecie mi polecić dobry kurs online żebym mogła się podszkolić? Nie stać mnie n na normalny kurs.
margolka

Postprzez MeetEnglish » 2 cze 2015, o 23:35

Witam, mam prośbę o radę apropos kursów online. Niestety przez to że mam słabe wykształcenie i nie znam języków mogę mieć tylko slabą pracę którą teraz jest sprzątanie biur w Lublinie. Nie mogę otrzymać lepszej oferty ze swoim cv. Jaki możecie mi polecić dobry kurs online żebym mogła się podszkolić? Nie stać mnie n na normalny kurs.

Do nauki języka angielskiego od podstaw mogę polecić platformę Multikurs.pl, której dużym atutem jest bardzo niska cena, a także możliwość darmowego wypróbowania każdego kursu przed jego zakupem. Dzięki temu wiesz, że nie kupujesz kota w worku, a każdą funkcjonalność strony można przetestować na żywym organizmie. Kurs ten jest dość intensywny, ale merytorycznie materiały zostały przygotowane bardzo dobrze, a nagrania audio są profesjonalne i w bardzo dobrej jakości. Dostępne zadania i gry są zróżnicowane do tego stopnia, że praca z Multikursem nie jest nużąca i motywuje do dalszej nauki.
MeetEnglish

Postprzez LukLev » 18 lis 2015, o 02:30

W temacie kursów online oprócz nauki najważniejszych słówek i zwrotów z kursów online 1000słow najbardziej do gustu przypadł mi: Kurs Angielski eTutor.
Głównie z uwagi na multimedialność, dużo różnorodnych materiałów i ćwiczeń, oraz poprzez wygodę użytkowania i tłumaczenia nowych słówek przez integrację kursu ze słownikiem diki.
Angielski dla początkujących - zobacz jak szybko nauczyć się 1000 najczęściej używanych angielskich słów i zwrotów aby w krótkim czasie zacząć swobodnie mówić po angielsku.
LukLev

Postprzez bbookk » 8 mar 2016, o 07:50

Jeśli chodzi o kursy online polecam przede wszystkim multikurs, poza tym warto słuchać wiadomości na bbc oraz czytać proste teksty.
bbookk

Postprzez Upiaska » 31 mar 2016, o 22:00

Wiecie co? Nie róbcie kursów dla papierka. Róbcie kursy dla rzeczywistych umiejętności. Zobaczcie sobie, co ma w ofercie szkoła Kodilla. W niej nauczycie się programowania, a to chyba bardzo cenna wiedza, prawda? Super to będzie wyglądało w CV.
Upiaska

Postprzez kamilll » 3 maja 2016, o 17:15

Pełno darmowych notatek do nauki angielskiego można znaleźć na stronie https://notatek.pl/slowniczek-na-literki-r-s tylko trzeba trochę poświęcić czasu, aby skompletować materiały, które nas interesują.
kamilll

Postprzez Natalka78 » 11 sie 2016, o 09:52

Ja osobiście nie skorzystałam z takiego kursu, ale siostra owszem, przed maturą. Była zadowolona, duzo się nauczyła i maturę zdała świetnie.
Natalka78

Postprzez kasiaskotnicka » 7 mar 2018, o 10:37

Bardzo fajny kurs też się uczyłam z niego przed wyjazdem do uk
Encyklopedia zdrowego odchudzania - scapackaging.pl
kasiaskotnicka

Następna strona

Powrót do Materiały do nauczania