Filo a WSB

Jaką szkołę polecacie aby zdobyć tytuł licencjata lub magistra z filologii angielskiej? Jaka uczelnia jest przyjazna i przekazuje rzetelnie widzę? Gdzie warto studiować, jak oceniacie poziom i jakie specjalizacje są dostępne? Zapraszamy do dyskusji.

Filo a WSB

Postprzez take_it_easy » 12 kwi 2018, o 11:34

Hej hej :D
Stoję przed wyborem uczelni, na której mógłbym zdobyć wyższe wykształcenie a przy okazji zdobyć także praktyczną wiedzę z przydatnych na rynku pracy dziedzin. Zastanawiam się nad WSB w Trójmieście, bo słyszałem, że serwują tam praktyczne combo z negocjacji, biznesowego języka, sporządzania umów itd. Nie chciałbym jednak polegać tylko i wyłącznie na opiniach z broszur, dlatego mam nadzieję, że ktoś z Was tam uczęszcza itd. i mógłby się podzielić spostrzeżeniami na ten temat.
take_it_easy

Re: Filo a WSB

Postprzez makra56 » 11 maja 2018, o 12:06

Jeżeli chodzi o WSB broszury nie kłamią, bardzo duzo wykładowców posiada praktyczna wiedzę i doświadczenie z dziedziny, którą wykłada. Przywołują przykłady z własnych doświadczeń zawodowych. Bardzo mało jest wykładowców, który całe życie spędzili nad książkami w bibliotece uniwersytetu.. Jestem bardzo zadowolona, tak samo jak wszyscy których znam i tam uczęszczają. Jeżeli miałabym komuś polecić jakąś dobrą uczelnię to tylko Wsb.
makra56

Powrót do Wybór uczelni - kierunek filologia angielska