Ortodonta

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Re: Ortodonta

Postprzez Lonka » 13 sty 2018, o 19:59

Na Południowej Pradze jest świetna klinika Provital w, której pracują ortodonci z odpowiednim podejściem do dzieci. My chodzimy tam z bliźniakami bo będą mieć zakładane aparaty ortodontyczne na ząbki. Byliśmy już na pierwszej wizycie gdzie ustalono dokładny plan leczenia dzieciaków i teraz czekamy na założenie aparatów :)
Lonka

Postprzez cirque » 14 sty 2018, o 13:21

Od kiedy pewna pani ortodontka nieumiejętnie zrobiła odlew moich zębów boję się dentystów jak ognia...
cirque

Postprzez kamila » 15 sty 2018, o 09:23

Jeśli chodzi o Warszawę to mogę polecić OrthoVision. To klinika, która znajduje się w samym centrum stolicy więc dojazd jest idealny. Na stronie http://www.orthovision.pl/ znajdziecie wszystkie informacje na temat ich działalności. Myślę, że będzie to dobry wybór i będziecie zadowoleni z ich usług.
kamila

Postprzez BeataKolska » 24 sty 2018, o 12:15

Decydując się na skorzystanie z usług konkretnego ortodonty, warto zwrócić również uwagę na to jak prezentuje się sam gabinet. Skontrolujmy, czy jest schludny, zadbany i przede wszystkim idealnie czysty. Zwróćmy także uwagę na obecność podstawowych sprzętów. W żadnym godnym uwagi gabinecie nie powinno zabraknąć chociażby destylarki lub sterylizatora medycznego, za pomocą którego oczyszczane są sprzęty wielorazowego użytku.
BeataKolska

Postprzez Kate » 3 lut 2018, o 18:13

Powinnam sobie założyć aparat. Zbieram. Jestem w trakcie zbierania.
Znalazłam już nawet lekarza, który założy mi taki aparat. Będę korzystać z usług ortodoncja w lublinie i mam nadzieję, że nie będę narzekać.
Kate

Postprzez teru » 5 lut 2018, o 12:33

czy ktoś z was zna może ortodontę z Krakowa który jest w miarę tani?
teru

Postprzez Mateo 77 » 1 lip 2018, o 17:30

Wszystko jest kwestią tego, co konkretnie jest Wam potrzebne. Ja uważam, że jesli macie poważne problemy z uzębieniem, to nie powinniście tego bagatelizować. Okazuje się, że są gabinety takie jak Triodent, w których pracują najlepsi specjaliści. Zaglądając na http://www.triodent.com.pl/services/tom ... mputerowa/ sami możecie się przekonać o tym, dlaczego warto wybierać właśnie takie miejsca. Ja jestem z tego bardzo zadowolony.
Mateo 77

Poprzednia strona

Powrót do Chill out