Strona 1 z 3

Alergia, poważny problem?

PostNapisane: 6 paź 2016, o 17:53
przez nadia148
Jeśli obawiacie się, że możecie mieć na coś alergię, to polecam Wam zrobić badania krwi na alergie , które dają jednoznaczne wyniki. Dzięki temu będzie możliwe szybkie wyeliminowanie z diety uczulających alergenów. Ja zrobiłam sobie takie badania i wyszło mi, że nie mam żadnej alergii. A jak jest u Was?

Re: Alergia, poważny problem?

PostNapisane: 10 paź 2016, o 08:18
przez MaryGrace
alergia to jest poważny problem bo jeśli ma się do czynienia z czynnikiem dla nas alergicznym, to może mieć to tragiczne skutki.

Re: Alergia, poważny problem?

PostNapisane: 9 sty 2017, o 00:35
przez marci1819
Dlatego warto ją wykryć jak najwcześniej, wtedy tylko można zazwyczaj redukować jej skutki i to z korzyścią dla nas.
_____________________
kubki na szczoteczki do zębów

Re: Alergia, poważny problem?

PostNapisane: 31 sty 2017, o 21:14
przez Lonka
Ja miałam zawsze problem z uczuleniem na słońce. Chwila na słoneczku i bach! Wysypka :( Szukałam długo kremów, które mi dadzą odpowiednie zabezpieczenie przed słończem i dopiero z la roche mi pomogły http://www.laroche-posay.pl/produkty/po ... eedId=1123 . Wiadomo cały dzień nie wysiedzę ale teraz moge spokojnie wyjść na plaże na 4 godzinki nie martwiąc się o to, ze będę w ciapki.

Re: Alergia, poważny problem?

PostNapisane: 28 mar 2017, o 12:44
przez kamila
Alergia jest bardzo niewygodnym problemem i boryka się z nią wiele osób. Czasem jest to wysypka, czasem katar. Tak czy inaczej warto trochę poczytać o alergii bo może to dotknąć też nas: http://sportzdrowie.com.pl/alergia-o-czym-warto-wiedziec. Moja mama w wieku 40 lat została alergikiem.

Re: Alergia, poważny problem?

PostNapisane: 27 lip 2017, o 18:01
przez Baklazan
Ja od lat zmagam się z alergią. Oprócz leków od specjalisty często stosuję areozol do nosa STOP ALERGII. To rewelacyjny spray, nie wysusza błony śluzowej nosa w przeciwieństwie do większości dostępnych produktów.

Re: Alergia, poważny problem?

PostNapisane: 28 lip 2017, o 09:20
przez Florian386
W tym temacie to akurat najlepszym wyjściem jest udać się do jakiegoś konkretnego specjalisty który wie wszystko na ten temat... Bo wtedy mamy absolutną pewność że nic nam się nie zepsuje ani nic nie skaszanimy :P. Nie warto wszystkiego robić na własną rękę definitywnie.

Re: Alergia, poważny problem?

PostNapisane: 31 lip 2017, o 10:13
przez MaryGrace
jasne, że to poważny problem. Reakcje alergiczne mogą miec katastrofalne skutki.

Re: Alergia, poważny problem?

PostNapisane: 31 lip 2017, o 10:41
przez Sherlock
Katastrofalne, to może bez przesady, ale na pewno potrafi skutecznie zmienić życie w męczarnię.

Re: Alergia, poważny problem?

PostNapisane: 24 wrz 2017, o 01:01
przez Roszpunka
Koniecznie poczytajcie sobie na temat alergii na stronie http://alergiczne.info/testy-alergiczne/ - tutaj znajdziecie najważniejsze informacje, a także dowiecie się, gdzie można zrobić testy alergiczne. Moim zdaniem nie ma absolutnie niczego, co można byłoby porównywać do alergii, naprawdę irytująca rzecz.