czasem trzeba kupić prezent...

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Re: czasem trzeba kupić prezent...

Postprzez jamalka » 3 gru 2014, o 09:16

Ubrania jak najbardziej ale jedynie w przypadku, w którym dobrze znamy rozmiar osoby, której chcemy coś sprezentować ;)
Dodam,że w odnośniku możecie znaleźć adres fajnego sklepu internetowego, w którym ostatnio zamówiłam sporą paczkę ciuchów dla siebie oraz dla swojego mężczyzny.
Ubrania nie są drogie ale jednocześnie dobrej jakości. Po kilku praniach wyglądają jak w dniu zakupu tak więc widać, że nie narzucają sobie w sklepie wysokiej marży.
jamalka

Postprzez Spikerka » 31 sty 2015, o 01:47

Taak...czasami trzeba :3 Ale ja oszczędzam i kupuję prezenty tylko sobie :D
Huehue.
Spikerka

Postprzez mmilka » 31 sty 2015, o 13:00

Ubrania na prezent to dobry pomysł. Jak szukam upominku dla mamy, siostry, bratowej lub koleżanki, to rozglądam się za sukienkami tatuum z Domodi, a jak dla chłopaka, taty, brata lub kolegi, to za koszulami, t-shirtami lub portfelami skórzanymi.
mmilka

Postprzez Klive » 3 lut 2015, o 11:38

Ja miałem problem co kupić moim dziadkom, ale postanowiłem kupić im drzwi wewnętrzne drewniane ponieważ te co mieli już się powoli rozlatywały, więc stwierdziłem, że taki prezent będzie odpowiedni, bo przyda im się i rzeczywiście byli zadowoleni
Klive

Postprzez jagodzianka » 4 lut 2015, o 13:48

Takie praktyczne prezenty też są czasami całkiem fajne :)
jagodzianka

Postprzez Kasok » 5 lut 2015, o 08:35

Ja muszę swojej dziewczynie kupić jakiś ładny prezent na walentynki, właśnie oglądam sobie na internecie jakie są pierścionki kryształy swarovski jak mi się jakiś spodoba to kupię jej, mam tylko nadzieję że jej się spodoba, bo to przecież najważniejsze!
Kasok

Postprzez Tafo » 11 mar 2015, o 08:51

Ja sobie muszę sprawić nowy prezent samej sobie. Muszę sobie kupić nowe auto, bo stare auto na złom tczew na złom musiałem oddać, a ciężko żyć bez samochodu. Także idealnym prezentem dla mnie byłby samochód
Tafo

Postprzez kasia.pa » 13 mar 2015, o 08:23

Mogłaś spróbować go sprzedać na jednym z portali ogłoszeniowych - pewnie by poszedł za więcej niż na złomie. I byś miała jakiś fundusz na nowe auto.
kasia.pa

Postprzez Kule » 13 mar 2015, o 19:18

Ja nie wiedziałam kompletnie co mam kupić na urodziny mojemu tacie. Zdecydowałam się kupić mu dwa bardzo stylowe skórzane paski męskie. Na szczęście prezent był trafiony i mojemu tacie się podobał
Kule

Postprzez jagodzianka » 18 mar 2015, o 11:35

Myślę, że dobrym pomysłem na prezent dla kobiety będą też modne ostatnio prostownice do włosów pro-sprzet.pl. Większość dziewczyn lubi gładkie i lśniące włosy, a profesjonalny sprzęt może zapewnić im taki wygląd bez ich niszczenia.
jagodzianka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chill out