Jak sie relaksujecie po pracy

Co irytuje Cię w Twojej szkole? Czego nie lubisz a za co pochwalisz swoich nauczycieli. Czy jest coś co chcesz zmienić? Otwarte dyskusje szkolne. Uczniowie co sądzicie?

Re: Jak sie relaksujecie po pracy

Postprzez inwestorek » 14 cze 2018, o 07:14

Ja lubię słuchać jazzu popijając dobrą kawę. Teraz zaopatruje mnie palarnia kawy w której kupuję bardzo aromatyczne mieszanki.
inwestorek

Postprzez Olaprima » 18 cze 2018, o 11:14

W ciągu tygodnia właściwie nie mam czasu na relaks. Dopiero gdy zbliża się sobota, to mogę zaplanować jakiś wypoczynek. Ostatnio z mężem znaleźliśmy takie przemiłe miejsce, w którym lubimy przebywać także z dziećmi. To jest jedyny lokal w całej Warszawie, w którym nawet dzieci czują się rewelacyjnie. Restauracja Akademia zapewnia specjalne menu dla naszych milusińskich oraz osobny kącik z zabawkami. Dla nas to rewelacja.
Olaprima

Postprzez sesert » 18 cze 2018, o 14:45

Ja odpoczywam przed TV
sesert

Postprzez Foszaneiaka » 25 cze 2018, o 11:34

Najlepiej to cicho puszczona muzyka jakich chillout, do tego kladę się na kanapie i po prostu sobie leżę. Czasem jeszcze wezmę sobie taki chłodny prysznic i zrobię maseczkę na twarz. Mam trochę problem tylko z takim relaksem latem jak jest tak jasno do późna. Słyszałam że opaski na oczy pomagają. Widziałam kilka modeli na stronie: https://www.ceneo.pl/Opaski_na_oczy tylko zstanawiam się która będzie dobra. Może podpowiedzie którą z nich wybrać? Może ktoś z formumowiczów ma nakieś dświadczenia na ten temat?
Foszaneiaka

Postprzez kamila » 9 lip 2018, o 09:25

My lubimy pograć sobie w rzutki całą rodziną. Od kiedy odkryliśmy, że tak naprawdę istnieją dart zasady, to gra ta podoba nam się jeszcze bardziej. Uważam, że rzutki to super rozrywka i świetna gra zespołowa. Polecam każdemu spróbować - wtedy już się nie oderwiecie :)
kamila

Postprzez elabarbara » 11 lip 2018, o 07:17

W pracy nigdy nie mam czasu by w spokoju zjeść posiłek. Moim relaksem jest lunch w Restauracji Pianka, pracuję w centrum, więc mam do niej kilka kroków. Uwierzycie, że za 19.19 podają lunch dwudaniowy i do tego deser – pyszny jest sernik z białej czekolady. Po takiej wyżerce jestem pełna do końca dnia. Klimat idealny dla każdego.
elabarbara

Postprzez Patriszia » 12 lip 2018, o 13:19

Ja najlepiej relaksuje się w gronie znajomych. Lubię się z nimi od czasu do czasu spotkać po pracy. Często zamówimy coś do jedzenia, aby umilić sobie czas. Ostatnio była to pizza z Bronowic. Dodam, że bardzo smaczna
Patriszia

Postprzez milena477 » 16 lip 2018, o 09:55

Ja ćwiczę jogę i chodzę na spacery :)
milena477

Postprzez norbert44 » 17 lip 2018, o 05:22

Zawsze po pracy oglądam telewizor i przy tym się okropnie relaksuje.Nic innego mnie tak nie relaksuje jak to co opisałem.
norbert44

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje szkolne - o wszystkim i o niczym