Siłownia w Warszawie

Co irytuje Cię w Twojej szkole? Czego nie lubisz a za co pochwalisz swoich nauczycieli. Czy jest coś co chcesz zmienić? Otwarte dyskusje szkolne. Uczniowie co sądzicie?

Re: Siłownia w Warszawie

Postprzez aniakania » 14 lis 2016, o 21:25

Ale jeśli chce się urozmaicone zajęcia fitness, to w domu nie bardzo to wyjdzie. Nie każdy lubi ćwiczenia z Chodakowską :lol:
aniakania

Postprzez kamila » 13 sty 2017, o 10:08

Bardzo dobra siłownia warszawa to CityFit. W Warszawie są dwa takie kluby. Ceny karnetu są naprawdę przyzwoite, często też organizowane są różne promocje więc można taki karnet kupić dużo taniej. Naprawdę warto się zainteresować, dla mnie to najlepsza siłownia w Warszawie.
kamila

Postprzez roza19 » 8 cze 2017, o 11:18

calypso
roza19

Postprzez Buka » 16 sie 2017, o 12:04

No ja od kilku tygodni ćwiczę z trenerką. Napiszę tylko tyle, że momentami ledwo żyję. Ale się nie poddam! Mam do Was tylko pytanie. Czy zakup takiej odzieży sportowej zmniejszy dyskomfort pocenia się? Bo mam z tym ogromne problemy podczas ćwiczeń.
Buka

Postprzez Ada » 22 sie 2017, o 14:25

Co jak co, ale dobrych siłowni w Warszawie na pewno jednak nie brakuje. Przy czym aby nasz trening przyniósł oczekiwane rezultaty, powinniśmy przede wszystkim połączyć odpowiednie ćwiczenia, jak i właściwą dietę. Wiele cennych wskazówek na ten temat możemy znaleźć na stronie http://aktywnienaplus.pl/ . Na pewno każdy, komu zależy na dobrym samopoczuciu, jak i zgrabnej sylwetce, powinien tam zajrzeć:).
Ada

Postprzez lammiss23 » 1 wrz 2017, o 19:02

A nie lepiej poćwiczyć sobie na świeżym powietrzu. Na pewno gdzieś u was w Warszawie są Urządzenia Street Workout. Przecież to zupełnie darmowe a można na prawdę nieźle zadbać o kondycję i dobry wygląd dzięki nim! Ja korzystam bardzo często i na sylwetkę nie narzekam!
lammiss23

Postprzez jamajka2 » 11 wrz 2017, o 15:29

Może pomyślisz o domowej siłowni, z której możesz korzystać kiedy tylko chcesz i nie będziesz uzależniony od kogoś. jak zacząć przygodę z domową siłownią znalazłem tutaj https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/domo ... upic/4444/ Warto wcześniej dowiedzieć się kilku przydatnych informacji, aby wszystko miało przysłowiowo ręce i nogi.
jamajka2

Postprzez vadim » 2 paź 2017, o 04:38

Jamajka szczerze powiem Ci, że artykuły takie jak ten, który podesłałeś/aś są bardzo pomocne szczególnie dla początkujących. Na tej samiej stronie znalazłem artykuł https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/jaki ... pszy/4460/ który pomoże w wyborze ręcznika na siłownię. Niby szczegół, ale jak kupować to od samego początku z głową, prawda? :)
vadim

Postprzez optimusprice » 19 paź 2017, o 17:11

Ja trenuję w Stacji Nowa Gdynia w Łodzi: https://stacjanowagdynia.pl/instruktorzy/fitness-gym. Bardzo fajna kadra trenerów, do tego sama miejscówka jest moim zdaniem rewelacyjna. Można się wyciszyć i ćwiczyć, do tego trochę poobcować z naturą. Moim zdaniem zarąbista alternatywa ćwiczenia w centrum miasta.
optimusprice

Postprzez joanna45 » 16 lis 2017, o 15:03

Lepiej późno niż wcale jak to mówią. Ale też nie wiem do jakieś siłowni iść..
miłego dnia na poprawę nastroju :D
joanna45

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje szkolne - o wszystkim i o niczym