Suche i zniszczone włosy

Co irytuje Cię w Twojej szkole? Czego nie lubisz a za co pochwalisz swoich nauczycieli. Czy jest coś co chcesz zmienić? Otwarte dyskusje szkolne. Uczniowie co sądzicie?

Re: Suche i zniszczone włosy

Postprzez Herbaciana » 27 wrz 2017, o 14:38

A ja zastanawiam się nad zakupem maski do włosów marki anwen. Sporo o nich ostatnio czytałam i dużo osób sobie je chwali. Ktoś z Was też je stosuje? A jeśli nie, to jakie maski lubicie najbardziej? :)
Herbaciana

Postprzez lizurej » 2 paź 2017, o 11:04

dla mnie lepsze od maseczek sa naturalne olejki

użyteczne źródło
lizurej

Postprzez Herbaciana » 3 paź 2017, o 19:54

Zdrowa dieta może bardzo pomóc na kondycje włosów. Tutaj http://wspierajzdrowie.pl/uroda/ sobie szerzej na ten temat poczytajcie. Wiadomo na półkach w sklepach jest masa kosmetyków, ale to w większości sama chemia, więc lepiej stosować w miarę możliwości naturalne.
Herbaciana

Postprzez buczniksm » 5 paź 2017, o 12:22

Sauna w salonie fryzjerskim

Świetnym zabiegiem regenerującym, lecz dostępnym tylko w salonie fryzjerskim jest tzw. sauna. Polega na umyciu włosów, a następnie nałożeniu nawilżającej ampułki. Z pomocą specjalnego urządzenia wytwarzającego parę wodną, włosy lepiej absorbują dobroczynne substancje, które dzięki ciepłu rozkładają się we włosie równomiernie. Sauna sprawia, że włosy stają się miękkie w dotyku, łatwe do rozczesywania, sprężyste i elastyczne.

Dodatkowo skóra głowy zostaje nawilżona i zregenerowana. Wykonanie takiego zabiegu trwa około 20-30 minut. Korzystanie z sauny wskazane szczególnie przy włosach długich i zniszczonych. Aby zauważyć znaczącą poprawę kondycji naszych włosów zalecane jest wykonanie kilku serii takich zabiegów z wykorzystaniem dobranych do rodzaju włosów kosmetyków.
buczniksm

Postprzez knallcompl » 9 paź 2017, o 13:49

super zabieg, ale nie można wykonać go w domu

poprzyj na tę witrynę
knallcompl

Postprzez joanna45 » 14 lis 2017, o 13:22

Ja odkąd regularnie stosuję kolagen moje włosy są rewelacyjne
miłego dnia na poprawę nastroju :D
joanna45

Postprzez lizurej » 29 gru 2017, o 14:07

a w jakiej formie ten kolagen?

velux windows with integral blinds
lizurej

Postprzez Iguana » 20 sty 2018, o 16:18

Suche i zniszczone włosy wymagają specjalnego traktowania,trzeba używać do ich pielęgnacji naturalnych szamponów i odżywek,które wspomogą je,odżywia,zregenerują i nawilżą przede wszystkim.Takimi kosmetykami są te na bazie oleju kokosowego.Na stronie https://magvita.pl/ znajdziemy spory asortyment,są peelingi,mydełka,oleje do ciała i włosów.Kosmetyki te są naturalne,nie uczulają,nie spowodują na skórze głowy podrażnień,ani jej swędzenia.
Iguana

Postprzez Telefonato » 11 mar 2018, o 12:47

Ja na Twoim miejscu jeśli masz nadal problemy z włosami oraz skórą głowy poleciłbym Ci wizytę u specjalisty ;) Sam wiem z doświadczenia, że zwykły dermatolog czy fryzjer nie są w stanie poradzić sobie z niektórymi problemami, dlatego ja swego czasu udałem się do trychologa. Coraz więcej jest takich gabinetów, chociażby ten https://www.trichos.pl/ . Zerknij sobie na stronkę, może akurat znajdziesz rozwiązanie problemu u nich
Telefonato

Postprzez sandersania » 19 mar 2018, o 07:24

na takie problemy najlepiej poszukać jakiś dobrej jakości kosmetyki fryzjerskie. Albo może warto udać się do profesjonalisty w tej dziedzinie. Zawsze nam jakoś doradzi i podpowie.
sandersania

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje szkolne - o wszystkim i o niczym