Zakupy przez internet

Co irytuje Cię w Twojej szkole? Czego nie lubisz a za co pochwalisz swoich nauczycieli. Czy jest coś co chcesz zmienić? Otwarte dyskusje szkolne. Uczniowie co sądzicie?

Re: Zakupy przez internet

Postprzez aleksandra » 23 paź 2017, o 08:25

Ja coraz częściej kupuję przez Internet. Najpierw zamawiałam kosmetyki, których nie mogłam dostać w drogeriach stacjonarnych i tak stopniowo przekonywałam się do tego, żeby coraz więcej kupować w sieci. Ceny są często o wiele niższe, można porównać ofertę różnych sklepów, a do tego to spora oszczędność czasu. Można robić zakupy nie wychodząc z domu :)
aleksandra

Postprzez lizurej » 23 paź 2017, o 11:23

jest wiele rzeczy,które kupuję regularnie przez net, jest to wygodne i nie musze latać po sklepach

view publisher site
lizurej

Postprzez julka2 » 24 paź 2017, o 16:42

W sieci ostatnio znalazłam coś takiego https://www.morele.net/wiadomosc/dell-i ... arto/4059/ Zastanawiam się nad zakupem, bo niedługo mikołajki i chciałabym coś w tym stylu kupić swojej chrześnicy. Laptop to moim zdaniem bardzo praktyczny i oryginalny prezent.
julka2

Postprzez fiesta » 8 lis 2017, o 14:51

Bardzo lubie zakupy przez internet. Mogę w spokoju rozejrzeć sie za wszystkim i ceny są dużo korzystniejsze, ostatnio spodobał mi się rozświetlacz wibo https://puderek.com.pl/rozswietlacze/49 ... laczy.html . Udało mi się w tej drogerii dostać go w dobrej cenie więc się skusiłam.
fiesta

Postprzez geralt » 9 lis 2017, o 09:46

Po pierwsze wygodnie po drugie szybko. Myślę, że tylko ludzie "starego pokolenia" nie robią jeszcze zakupów w ten sposób, a szkoda, bo powinni ;)
geralt

Postprzez miankp » 14 lis 2017, o 06:34

Internet shopping is the very common thing nowadays.People buy and sell many things on the internet. There is a very useful multimedia-based software named Proshow Producer 9 is available on the internet by the company. But there is also available ProwShow Producer 9 Registration Key to utilize premium features of the software Free for unlimited time.
miankp

Postprzez joanna45 » 15 lis 2017, o 13:20

Ja regularnie zamawiam i murze przyznać że jest znacznie większy wybór i ceny niższe
miłego dnia na poprawę nastroju :D
joanna45

Postprzez jjusti18 » 27 mar 2018, o 12:47

Nie ma chyba nic lepszego jak usiąść przed monitorem swojego komputera i przeglądać różne oferty. Jak chodzi po sklepach i jeszcze człowiek nic nie kupi. Według mnie zakupy online są naprawdę super. Właśnie namierzyłam fajną drogerię online- Puderek. Słyszeliście o niej? Właśnie znalazłam tam fajny zestaw pędzli do makijażu kliknij tutaj. Muszę sobie taki kupić raz, że nie jest drogi a dwa będę mogła wykonać sobie ładnie makijaż.
jjusti18

Postprzez Mateo 77 » 5 kwi 2018, o 10:27

Mam podobnie. Też kupuję online wszystko, co tylko mogę tak kupić. Na co dzień mam sporo obowiązków, dlatego też nie uśmiecha mi się chodzić jeszcze po sklepach w poszukiwaniu jednej rzeczy. Wolę przeszukać sklepy online bez wychodzenia z domu i zamówić przesyłkę kurierem GLS. To zaoszczędza mnóstwo czasu, warto sprawdzić.
Mateo 77

Postprzez katarzyna.j » 9 kwi 2018, o 05:51

ja również tak mam, że kupuję online wszystko co tylko mogę znaleźć. Mój ostatni zakup to apple ipod shuffle. Akurat natrafiłam na promocję, dla mnie to super sprzęt. :)
katarzyna.j

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje szkolne - o wszystkim i o niczym