Jak urządzić sypialnię?

Co irytuje Cię w Twojej szkole? Czego nie lubisz a za co pochwalisz swoich nauczycieli. Czy jest coś co chcesz zmienić? Otwarte dyskusje szkolne. Uczniowie co sądzicie?

Jak urządzić sypialnię?

Postprzez lammiss23 » 25 lip 2017, o 20:30

Zastanawiasz się jak urządzić sypialnię w swoim nowym mieszkaniu? Osobiście postawił bym na fototapety do sypialni, które potrafią fenomenalnie wręcz odmienić przestrzeń pomieszczenia i sprawić, że będzie ono jedyne w swoim rodzaju! Odwiedź sklep dekowizja.pl i sprawdź ich ofertę na te produkty, a na pewno wybierzesz coś dla siebie!
lammiss23

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postprzez monday » 26 lip 2017, o 12:50

Podobają mi się sypialnie w loftowym stylu.
monday

Postprzez Magus » 21 sie 2017, o 09:26

Lepiej jednak postawić na sprawdzoną firmę, która produkowałaby fototapety i inne tego typu dekoracje ścian w sposób precyzyjny i solidny. W sumie dlatego wolałem postawić na firmę http://wallcolors.pl/, która wykorzystuje przy druku tylko ekologiczne tusze i materiały, dzięki czemu fototapety, plakaty itd., doskonale nadają się do stosowania również w pomieszczeniach, w których przebywają dzieci.

Tutaj macie przykładową fototapetę. Trzeba przyznać, że robi wrażenie. ;)

Obrazek
Magus

Postprzez Ada » 25 sie 2017, o 21:20

W sypialni na pewno nie może zabraknąć ciekawego oświetlenia. Sama najchętniej postawiłabym tutaj na lampy Cleoni . Przede wszystkim osobiście uwielbiam produkty najwyższej jakości, a zarazem nowoczesne. Wspomniana marka spełnia wszystkie te wymagania, a jednocześnie możemy tutaj wybierać spośród wielu modeli w odmiennych odcieniach:).
Ada

Postprzez porti » 29 sie 2017, o 12:23

Dzięki, na pewno sprawdzę ich ofertę bo właśnie urządzam swoje nowe mieszkanie :)
porti

Postprzez fiesta » 8 lis 2017, o 12:20

W sypialni też warto zadbać o odpowiedni nastrój. Zadbać o to mogą zapachowe świece Yankee Candle https://puderek.com.pl/swiece-zapachowe ... chowa.html . idealnie wpasują się w a\każdy wystrój a w sypialni sprawią, że bedzie jeszcze przyjemniej i nastrojowo.
fiesta

Postprzez esotiqstopki » 9 lis 2017, o 14:19

Stworzenie praktycznego systemu przechowywania w sypialni to jeden z najważniejszych czynników, które powinniśmy brać pod uwagę podczas aranżacji tego pomieszczenia. Stare walizki, kufry, skrzynie to wręcz wymarzone miejsca do przechowywania ubrań sezonowych, pościeli czy czasopism. Świetnie też uzupełniają bądź zastępują inne meble.
esotiqstopki

Postprzez joanna45 » 15 lis 2017, o 15:16

Ja w sypialni postawiłabym na minimalizm, szafa i łóżko
miłego dnia na poprawę nastroju :D
joanna45

Postprzez Ajlar » 30 lis 2017, o 20:16

Sypialnia powinna byc urządzona przede wszystkim wygodnie. Ja mam u siebie meble drewniane (z prawdziwego, litego drewna) zakupione w sklepie https://www.urokdrewna.pl/lozka/lozka-b ... blo-proste . Meble są naprawdę solidne i wykonane bardzo dobrze, z dbałością o szczegóły i wykończenie. To meble polskiego producenta więc sa bardzo dobrej jakości.
Ajlar

Postprzez Castro » 30 lis 2017, o 22:51

Sypialnia to przede wszysktim musi być wygodna i klimatyczna
Castro

Następna strona

Powrót do Dyskusje szkolne - o wszystkim i o niczym