Samochód na lata?

Poszukaj a może znajdziesz coś ciekawego dla siebie.

Re: Samochód na lata?

Postprzez Garabty » 7 lis 2017, o 23:34

Oj samochód może być i na lata jednak te podstawowe rzeczy tak czy siak będzie trzeba wymieniać, niestety zużywają się w każdym i prędzej czy później będzie trzeba skorzystać z usług takiej firmy jak http://reparts.pl/, znalazłem ją ostatnio w sieci i zastanawiam się czy nie zmienić obecnego dostawcy części na własnie ich. Czy ktoś może kojarzy tą firmę? Bardzo chętnie wysłucham jakiś sprawdzonych opinii popartych doświadczeniami związanymi ze współpracą z nimi
Garabty

Postprzez sabrinka » 13 lis 2017, o 09:48

Samochód na lata to tylko nowe auto. I to najlepiej peugeot, bo niedość że porządnie wyposażaone to i wyglądają świetnie, w końcu to francuska marka :) Wybieramy się z mężem do salonu w przyszłym tygodniu, bo trwa akcja wyprzedaży rocznika i mnie osobiście bardzo wpadł w oko model 208 :)
sabrinka

Postprzez elabarbara » 25 lis 2017, o 07:56

Ja sobie kupiłam samochód jak dla kobiety nieduże w Warszawie w salonie Bawaria Motors MINI, czyli oczywiście MINI. Autko jest niezawodne i bardzo wygodne. Ludzie też nie narzekają, mini mają różne wersje, więc dla każdego się coś znajdzie. Warto rozejrzeć się w salonie, może akurat znajdziecie coś ciekawego dla was, na pewno jakąs fajną promocje też znajdziecie.
elabarbara

Postprzez Felicja » 9 mar 2018, o 07:45

Pamiętajcie, że nie tylko jakość samego samochodu jest bardzo ważna. Należy także zwracać uwagę na wykorzystywane ewentualnie części zamienne i motoryzacyjne akcesoria dodatkowe. Moim zdaniem warto wykorzystywać wyłącznie nowe produkty markowe. Nie ryzykowałabym kupowania części do samochodu lub przyczepki z niepewnych źródeł.
Felicja

Postprzez Marikaa05 » 14 mar 2018, o 12:20

Generalnie to wychodze z założenia, że samochód powinno kupować się na długie lata. Przecież samochód to niemały wydatek. Dlatego lepiej chyba postawić na nowe auta z salonu. Jakbyscie takiego szukali to zajrzyjcie koniecznie do salonu Mazdy. Jak przejedziecie się modelem CX-5 to przekonacie się na własnej skórze co do znaczy Drive Together (ideologia Mazdy) ich samochody są naszpikowane technologiami ułatwiającymi prowadzenie.
Marikaa05

Postprzez katarzyna.j » 15 mar 2018, o 12:17

mam pytanie, muszę jechać zmienić olej w samochodzie i znalazłam taką stronę http://jota.net.pl/produkty/lotnictwo/o ... lotnictwo/. Czy taki olej jak jest na tej stronie będzie odpowiedni do samochodu? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
katarzyna.j

Postprzez Mateo 77 » 18 mar 2018, o 08:56

Otóż to. Powinniście kierować się przy takim wyborze przede wszystkim niezawodnością auta i jego stanem technicznym. Ewentualne defekty w wyglądzie można w prosty sposób skorygować chociażby dzięki takim usługom jak detailing samochodowy wykonywany w http://www.ghostcar.pl/ To nie stanowi problemu, jednak by miało to sens, musicie mieć sprawne auto.
Mateo 77

Postprzez Sobek » 18 mar 2018, o 22:23

Aby samochód starczył na bardzo długo, warto jest w tym celu korzystać tylko z dobrej jakości części samochodowych. Tanie z reguły się nie sprawdzają.
Sobek

Postprzez arekoszmarek » 20 mar 2018, o 13:41

Myślę że mercedes jest uznawany za pewnego rodzaju długowieczne auto
arekoszmarek

Postprzez Bernold12 » 26 mar 2018, o 11:42

Szukacie dobrego salonu samochodowego ? Gustujecie w fordach ? Jeśli tak to salon forda warszawa jest idealnym miejscem na zakup genialnego samochodu na polskie czy zagraniczne drogi, mają teraz niesamowite promocje wakacyjne, http://www.uzywanejaknowe.pl/honda sami zobaczcie !
Bernold12

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Giełda, ogłoszenia, rozmaitości