czasem trzeba kupić prezent...

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Re: czasem trzeba kupić prezent...

Postprzez kasia.pa » 30 sty 2014, o 18:40

Mi się niestety nigdy nie podobały kolekcje Pandory ;)
kasia.pa

Postprzez jamalka » 6 lut 2014, o 08:40

Ja nie mam problemu z wyborem odpowiedniego prezentu dla swojego męża ;) Należy do bardzo praktycznych osób tak więc przydatne prezenty najbardziej mu się podobają ;) Tak więc w zeszłych latach dostał scyzoryk, czapkę, zestaw do golenia a w tym roku na walentynki planuję mu tutaj kupić koszulkę : http://www.megakoszulki.pl .
Zastanawiałam się nad tym modelem. Myślicie,że fajny i opłaca się kupić?
Obrazek
jamalka

Postprzez kasia.pa » 6 lut 2014, o 14:45

Napis wygląda fajna, aczkolwiek ogólnie koszulka jest raczej zwykła ;)
kasia.pa

Postprzez adrianna » 10 lut 2014, o 11:36

Moim zdaniem ciekawym prezentem będzie bez wątpienia tablet - bardzo przydatna rzecz szczególnie w podróży albo na uczelni kiedy to bardzo niewygodne jest noszenie ze sobą dużego laptopu...Sama już raczej nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez mojego tabletu ;)
Obecnie można go zakupić w niewysokiej cenie. Te dwa są bardzo fajne:
1. http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/ ... #from78859
2. http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/ ... #from78859
Pierwszy można jak widać na Skąpcu zakupić już za 200 zł chociaż ja postawiłabym na Lenovo - właśnie takiej marki mam tablet i jestem zadowolona.
adrianna

Postprzez kasia.pa » 10 lut 2014, o 13:07

Tablet to świetny prezent jeśli ma się odpowiednie fundusze
kasia.pa

Postprzez poliglotka » 2 kwi 2014, o 10:38

niby mowi sie, ze nie nalezy dawac kosmetykow jako prezent i rzeczywiscie - czasami niektore prezenty sa naprawde nietrafione, na przyklad mydlo :D ale fajne, oryginalne perfumy dla faceta, takie jak na przyklad te: http://www.drtaffi.pl/perfumy-acqua-di- ... -uomo.html to jednak moze byc calkiem udany i sympatyczny upominek :)
poliglotka

Postprzez kasia.pa » 2 kwi 2014, o 19:45

Tylko, że z perfumami jest tak, że bardzo ciężko trafić w gust
kasia.pa

Postprzez thedoor » 5 kwi 2014, o 00:36

Biżuteria wydaje mi się trafnym prezentem dla kobiety. Ja swojej narzeczonej lubię czasem coś ładnego kupić to korzystam ze swojego ulubionego sklepu Biżuteria sklep internetowy. Tylko trzeba wiedzieć co się najbardziej podoba naszej drugiej połówce:) ja mam swój sposób że odpowiednio wcześnie wchodzimy do jubilera i podpatruje na co zwraca uwagę, jakie modele się jej podobają, kamienie itp:) trzeba się trochę wysilić żeby zaskoczyć naszą ukochaną!
thedoor

Postprzez Lincia » 9 kwi 2014, o 13:16

A ja myślę, że jeśli nie ma się pomysłu na prezent, to warto dać kartę podarunkową do jakiegoś fajnego sklepu. Możliwość wzbogacenia swojej szafy o nowe, modne ubrania ucieszy chyba każdą kobietę. Do tego można dokupić jakiś słodki upominek i nie trzeba się martwić, że prezent będzie nietrafiony.
Lincia

Postprzez kasia.pa » 6 maja 2014, o 19:12

Narzeczony mojej koleżanki zrobił jej dość nietypowy prezent: opłacił zabieg endermologii - na początku była na niego zła, ponieważ myślała, że jest to pewien przytyk z jego strony (dla niewtajemniczanych: endermologia to bezinwazyjna metoda oddziaływająca na lokalne otłuszczenia ciała). Dość szybko okazało się, że chłopak podsłuchał jej rozmowę z przyjaciółką gdy mówiły, że chcą się wybrać na taką serię zabiegów i nie mając lepszych pomysłów stwierdził, że ją uprzedzi.
kasia.pa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chill out