wstydliwy problem - wzdęcia

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

wstydliwy problem - wzdęcia

Postprzez Dorothy » 4 lis 2014, o 06:39

Cześć, pisze ten wątek, bo już nie wiem co robić. Od dość dawna już cierpię na wzdęcia. Próbowałam już kilku środków (espumisan, rennie) ale nic nie dają. To dość wstydliwy problem, nie chciałabym musieć iść z nim do lekarza, mam więc nadzieję, że wy mi coś doradzicie.
Dorothy

Re: wstydliwy problem - wzdęcia

Postprzez elonk » 6 lis 2014, o 18:13

Moim zdaniem na wzdęcia najlepiej poszukać czegoś w aptece. Tam są specjaliści, oni się znają na takich rzeczach i na pewno ci pomogą. Możesz ewentualnie poszukać rady na stronie: http://wzdecia.net. Jest tam mnóstwo informacji o tym schorzeniu, możesz więc poznać nie tylko sposoby leczenia, ale też przyczyny. Czasami wystarczy wyeliminować niektóre pokarmy, na przykład warzywa strączkowe. Inna sprawa, że każdy reaguje inaczej, więc trudno jest coś dobrze doradzić.
elonk

Postprzez kasia.pa » 8 lis 2014, o 12:08

Wzdęcia to nie wstydliwy problem, zresztą bardzo wiele ludzi teraz na to cierpi. Moim zdaniem warto się wybrać do lekarza i pomyśleć nad zmianą swojej diety.
kasia.pa

Postprzez karolina45 » 20 lip 2017, o 22:49

Moim zdaniem unikać wystarczy dań , które podlegają pod problem wzdęć. Sprawdzą się tutaj na pewno zupy mało warzywne, ale smaczne np. zupa pomidorowa z makaronem myślę, że takie danie wszystkim będzie smakowało wyśmienicie.
karolina45

Postprzez Rodni » 21 lip 2017, o 06:39

Ja brałem tabletki na wzdęcia i trochę pomagały. Warto też przejżeć listę produktów, które wzdęcia wywołują i je ograniczyć. Często typowe niezdrowe jedzenie typu fast-food źle wpływa na jelita.
Rodni

Postprzez wiktor002 » 24 sie 2017, o 10:06

Hmm… Ja zauważyłem, że moje dziecko ma ostatnim czasy coraz większe trudności ze wzdęciami i gazami. Wcześniej było ok, ale od jakiegoś czasu się to nieco nasiliło… Oczywiście będziemy z tym iść do lekarza, ale może dalibyście radę doradzić mi jak to rozwiązać? Może ktoś z Was miał taki problem? Ja trafiłem na taki artykuł http://www.mamazone.pl/artykuly/male-dz ... iemowlaka/ ale liczę też na Waszą pomoc, bo chciałbym jakoś temu przeciwdziałać jak najszybciej. Z góry dzięki za porady.
Jak na wodzie na wznak się na życiu położę,
Bez myśli i bez woli promiennie popłynę,
Prosto - prosto - nijako - utonę w przestworze
wiktor002

Postprzez bartekbar » 24 sie 2017, o 10:53

Espumisan z tego co pamietam jest na takie cos albo jeszcze cholestil max on wspiera procesy watroby moze ci to pomoze oby !!!
bartekbar

Postprzez sabrinka » 11 gru 2017, o 05:45

Wiesz, jak masz jakieś problemy z układem trawiennym to spróbuj suplementu dicopeg 10g. Mnie nawet w najgorszej sytuaji pomagał, czasem wystarczyło wypić tylko kilka łyków i po problemie :D
sabrinka

Postprzez alterix » 11 gru 2017, o 13:01

Jest wiele tabletek które pomagaja na ta dolegliwosc, ale tak od siebie to bym radzil zmienic diete na bardziej zdrowa ;>
alterix

Postprzez leczka » 3 mar 2018, o 17:42

mnie wzdęcia jak i zapracia dość często męczyły. Niestety ale mam dość słaby układ pokarmowy i muszę bardzo uważać co akurat spożywam. W prawidłowym funkcjonowaniu moje układu trawiennego pomógł mi bardzo suplemnet Intesta http://intesta.pl/
leczka

Następna strona

Powrót do Chill out