Z czego bierze się trądzik

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Z czego bierze się trądzik

Postprzez Dorothy » 8 lip 2015, o 05:26

Cześc. Od jakiegoś czasu walczę z trądzikiem rózowatym .Zastanawiam się z czego się to bierze. Bo przecież zdrowo się odżywiam
Dorothy

Re: Z czego bierze się trądzik

Postprzez adrianna » 8 lip 2015, o 07:32

Niestety ale jeszcze nie jest wiadome z czego. Zerknij sobie tutaj:
http://wylecztradzikrozowaty.pl/kto-jes ... -rozowaty/

Masz tutaj dokładnie opisane kto mniej więcej jest narażony na zachorowanie Sama miałam trądzik, na szczęsice udałam się do dobrego dermatologa, ktory przypisał mi odpowiednie maści oraz leki. Tobie również radzę.

Kosmetyki ze sklepów niestety ale nie działają.
adrianna

Postprzez jagodzianka » 9 lip 2015, o 06:08

Niestety nie jest to jedynie kwestia odżywiania się. Radziłabym Ci skontaktować się z dobrym centrum dermatologicznym Febumed, w którym najlepsi lekarze znajdą przyczynę Twojego problemu i pomogą Ci go rozwiązać. Doskonale poradzili sobie swego czasu z trądzikiem mojej siostry.
jagodzianka

Postprzez monday » 11 sie 2015, o 12:02

Nawet stres może to powodować.
monday

Postprzez kasia.pa » 20 sie 2015, o 07:40

Uważam, że dieta też może mieć wpływ na trądzik, aczkolwiek nie jest to oczywiście główna przyczyna jego powstawania.
kasia.pa

Postprzez monday » 6 wrz 2015, o 10:20

Czytałam ostatnio, że trądziku można pozbyć się laserem. Takie zabiegi są w zakresie chirurgii plastycznej we Wrocławiu Clinicforyou. Nie są inwazyjne, a efekty są natychmiastowe.
monday

Postprzez Gustaw » 18 gru 2015, o 09:45

No właśnie ja również mam i próbowałem wiele sposobów na wyleczenie ale nie jest to proste ;/
Gustaw

Postprzez jamalka » 18 gru 2015, o 10:58

Bo czasami nie da się samodzielnie wyleczyć. Trzeba po prostu wybrać się do lekarza. Ja również mam cerę trądzikową oraz robiłam cuda niewidy aby pozbyć się tego trądziku. Miałam na skórze wiele paskudnych wyprysków....Potem lekarz przypisał mi odpowiedni lek oraz stan mojej skóry się bardzo poprawił. Żałuję,że nie wybrałam się wcześniej.
Jeśli nie masz czasu na takie wizyty to można zamowić sobie takie leki na receptę przez internet. Na przykład na tej stronie:
https://dimedic.eu/

Wypełniasz ankietę oraz farmaceuta wysyła Ci odpowiednie leki. Jest to bardzo dobre rozwiązanie ( obecnie sama tak zamawiam właśńie...).
- Czy to prawda, że podniosłeś głos na profesor Umbridge?
- Tak.
- I że zarzuciłeś jej kłamstwo?
- Tak.
- I powiedziałeś jej, że Ten, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać powrócił?
- Tak.
Profesor McGonagall usiadła za biurkiem i spojrzała na niego srogo. Potem powiedziała:
- Weź sobie ciasteczko, Potter.

http://www.koty.pl/
jamalka

Postprzez stankowska » 5 sty 2016, o 20:21

Uważam ze bez dermatologa się nic nie zdziała oprócz wydania pieniędzy na leki które ktoś poleca, albo komuś pomogły. każdy ma inny rodzaj cery i wydaje mi się ze bez porady nie da rady.
stankowska

Postprzez Salmanxx » 3 lut 2016, o 08:21

Z zaburzenia pracy gruczołów łojowych. Czasem te z niedokładnego oczyszczania twarzy, ale to jest zdecydowana mniejszość przypadków.
Salmanxx

Następna strona

Powrót do Chill out