Specjalista potrzebny

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Specjalista potrzebny

Postprzez granulationchart » 30 sie 2016, o 12:45

Witam, Chciałbym zapytać czy słyszeliście o takim fachowcu jak Hydraulik Rybnik. Znajomy mówił, że to profesjonalista w swoim fachu. Ostatnio robił mu remont domu w tym instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej. Naprawdę fachowa robota i tanio wziął. Macie jeszcze innych fachowców z okolicy Rybnik?
granulationchart

Re: Specjalista potrzebny

Postprzez Karol17 » 18 sty 2018, o 18:07

Oj nie, nic mi to nie mówi, niestety. Zresztą nawet nie powinno, bo jestem z Warszawy. A tu znam tylko jednego specjalistę, na którego można liczyć, niezależnie od tego co poszło. Mam na myśli firmę https://www.hydropomoc.pl/hydraulik-warszawa/ . Dlaczego mam o nich dobre zdanie? Otóż moja żona, nim zamieszkaliśmy razem, mieszkała z rodzicami w starym budynku jeszcze po pradziadkach. I tam na okrągło a to szambo wywalało, a to rura ciekła, a co coś się zapychało.. I to właśnie z Hydropomocą zawsze się kontaktowała, a oni robili, co do nich należało.
Karol17

Postprzez Kate » 6 lut 2018, o 16:05

Ja mam dobrego hydraulika lublin do polecenia. Nie raz ratował mnie z opresji, od zalania sąsiadów.
Kate

Postprzez Vincent » 6 lut 2018, o 16:06

A do czego Ci potrzebny ten specjalista ? Na czym konkretnie polega Twój problem ;) to może ktoś się znajdzie ;)
Vincent

Postprzez KartowyMoc » 6 lut 2018, o 17:12

Ja znam chyba jednego specjalistę dobrego.
KartowyMoc

Postprzez moniczka9090 » 16 lut 2018, o 20:04

A do czego Ci potrzebny ten specjalista ? Na czym konkretnie polega Twój problem ;) to może ktoś się znajdzie ;)

No właśnie, co się stało?
Jeśli chodzi o zapchaną kanalizację to mogę Wam polecić https://www.stankan.pl/udraznianie-rur-kanalizacyjnych/. Jest to firma zajmująca się profesjonalnie udrażnianiem rur kanalizacyjnych w okolicach Warszawy. Lepiej czasami w takich sytuacjach wezwać fachowców, niż samodzielnie się z tym męczyć - będzie szybciej i czyściej ( :D ) , a takie usługi naprawdę dużo nie kosztują ;) Fachowcy na pewno udzielą też rad, co robić, by takie sytuacje zdarzały się jak najrzadziej :)
moniczka9090

Postprzez Drewniaak » 17 lut 2018, o 18:41

Ja ostatnio miałem bardzo duże problemy ze zdrowiem... Okazało się, że w moim ciele żyją jakieś pasożyty, a ja nie miałem zielonego pojęcia jak pozbyć się pasożytów... Na szczęście udało mi się znaleźć dobrego specjalistę i dzisiaj po pasożytach nie ma już żadnego śladu !
Drewniaak

Postprzez tyrkaaa » 18 lut 2018, o 15:36

Ja niestety się na tym w ogóle nie znam...
tyrkaaa

Postprzez tery » 19 lut 2018, o 12:16

no w takim wypadku faktycznie specjalista może sprawić dużo dobrego
tery

Postprzez Bilopoli » 19 lut 2018, o 19:28

Możecie polecić jakiegoś dobrego chirurga?
Bilopoli

Następna strona

Powrót do Chill out