Czy polecacie meble kuchenne z IKEI

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Czy polecacie meble kuchenne z IKEI

Postprzez Mariusz159 » 15 lis 2016, o 08:59

Jak w temacie - czy posiada ktoś z Was meble kuchenne z Ikei? Zastanawiam się czy jest warto, ponieważ ceny są nieznacznie niższe od tych gotowych, ale tutaj widzę co kupuje. Te robione na zamówienie pewnie będą lepiej dopasowane, natomiast są trochę droższe. Analizowałem oferty i firma http://meblegoldap.pl/meble-na-zamowienie/ przygotowała mi dość ciekawą propozycję. Wiadomo, zakup mebli kuchennych jest na lata, więc lepiej dopłacić i być zadowolonym, natomiast jeśli ma to wytrzymać taki sam okres czasu, to warto się zastanowić.
Czy ktoś posiada gotowe meble z Ikei i może podzielić się informacją jak one wyglądają po roku czasu użytkowania? Czy coś się z nimi dzieje? Czy jesteście zadowoleni?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
Mariusz159

Re: Czy polecacie meble kuchenne z IKEI

Postprzez tymonadach » 15 lis 2016, o 12:54

Znajomi mają w kuchni i wyglądają ok, sami są zadowoleni, ja z kolei nie wiem czy bym takie kupił chyba wolał bym zapłacić więcej i mieć solidniejsze meble.
tymonadach

Postprzez Kineskop » 16 lis 2016, o 11:59

Nie polecam.
Są słabej jakości, wykonane z prostych materiałów. Najczęściej są to wymiary, które nie pasują do małych, często niepraktycznych pokoi. Dlatego ja osobiście nie polecam.
Kineskop

Postprzez kamila » 21 gru 2016, o 09:16

Jest tyle fajnych innych mebli kuchennych dostępnych na rynku - na przykład mi podoba się bardzo taki zestaw: http://homlando.com/kuchnia-econo-260-cm-zestaw-c-plus,1477.html. Jeśli chodzi o cenę, to jest ona dla mnie bardzo przystępna. A myślę, że w kwestii wytrzymałości te meble sprawdzą się dużo lepiej niż meble ze szwedzkiego sklepu :) No i wyglądają one też dużo stabilniej.
kamila

Postprzez marci1819 » 28 gru 2016, o 12:03

Ikea to najlepiej w ostateczności, bo to są meble średniej jakości. Lepiej poszukać innych, solidniejszych mebli lepszej jakości.

Postprzez elabarbara » 27 cze 2017, o 05:59

Ja w Ikea nie kupuję mebli. Ciężko dopasować u mnie w małej kuchni. Meble na wymiar są bardzo ładne i to fajne rozwiązanie dla osób, które mają nietypową kuchnię jak ja. Dlatego zamówiliśmy kuchnie na wymiar w Krakowie- http://szafyalustyl.pl/oferta/kuchnie/ stwierdziliśmy że to najlepsze rozwiązanie.
elabarbara

Postprzez pawelska » 27 cze 2017, o 08:32

Moim zdaniem zakup mebli powinien być traktowany jak inwestycja na lata, lepiej kupić droższe wyroby, ale móc się nimi cieszyć przez wiele lat. Zawsze stawiam na naturalne drewniane wyroby, które są nieporównywalnie bardziej szlachetne :)
pawelska

Postprzez ela_ankowska » 27 cze 2017, o 12:59

A ja tam mam meble z Ikei i nie narzekam, jak bym bardzo chciała, to mogłabym wydać nieco więcej na meble od jakiegoś renomowanego stolarza, ale zdecydowałam, że wolę przeznaczyć oszczędności na podróże. Kwestia priorytetów :)
ela_ankowska

Postprzez MaryGrace » 28 cze 2017, o 11:22

ja nie polecam bo mam szafkę na buty z ikei i już mi się rozleciała.
MaryGrace

Postprzez maagdalena » 5 lip 2017, o 09:16

Chciałam tam kupić, ale ostatecznie wybraliśmy coś innego i zamówiliśmy meble kuchenne w Kielcach, w salonie Wega Meble, kontakt znalazłam przez Max Kuchnie - http://www.wega.maxkuchnie.pl/. Wszystko poszło szybko, najpierw pojechaliśmy tam z mężem, żeby pooglądać projekty i zorientować się w cenie, później przyjechali i wymierzyli kuchnię, a za kilka tygodni już ją montowali. Nasza Kuchnia jest czarno-biała, ma na fioletowo podświetlane szafki o coś takiego jak na zdjęciu niżej:
Obrazek
maagdalena

Następna strona

Powrót do Chill out