dekoracja sali weselnej - organza bordowa

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

dekoracja sali weselnej - organza bordowa

Postprzez perpetua » 25 mar 2017, o 17:22

W czerwcu chcemy urządzić wesele. W plenerze nad morzem. Spodobało nam się jak rok temu byliśmy na takim weselu nad morzem w Piaskach. Młodzi wypożyczyli specjalny namiot, wraz ze stołami i krzesłami. Mieli tez obrusy. Jedyne co trzeba było kupić to dekoracje. Balony to nie problem gorzej z satyna lub organzą. Zauważyłam że one najlepiej pasują do dekoracji sali weselnej. Szerokiej satyny niestety nie znalazłam, ale znalazłam organzę . Jedyny problem że to organza florystyczna dość wąska (40 cm) . Może macie jakieś źródełko szerszej. Chodzi mi o kolor bordowy.
Ostatnio edytowano 4 wrz 2017, o 21:00 przez perpetua, łącznie edytowano 1 raz
perpetua

Re: dekoracja sali weselnej - organza bordowa

Postprzez monday » 14 cze 2017, o 10:00

Na pewno w Internecie coś takiego znajdziesz.
monday

Postprzez Mateo 77 » 31 mar 2018, o 10:03

To prawda. Jeśli chodzi o branżę weselną, to wybór jest naprawdę szeroki. Teraz na popularności zyskują wesela w namiotach weselnych DasCompany. Mi się ten trend podoba, bo jednak taka uroczystość ma swój klimat. Wystarczy zajrzeć do https://dascompany.com/namioty-imprezowe by się o tym przekonać. Wygląda to świetnie :)
Mateo 77

Postprzez tulipanka » 31 mar 2018, o 15:10

Ciężko powiedzieć.. musisz rozejrzeć się w hurtowniach z takimi materiałami to jedyna dobra opcja :)
tulipanka

Postprzez huke » 3 kwi 2018, o 11:14

czy organizowanie wesela musi się wiązać zawsze ztrudnościami? :(
huke

Postprzez moniczka9090 » 9 kwi 2018, o 09:21

Jednym z popularniejszych i najchętniej wykorzystywanych materiałów ozdobnych jest właśnie organza. Sklep Happenings.pl oferuje bardzo szeroki jeśli chodzi o kolorystykę wybór organzy, której można użyć na przykład do przygotowywania dekoracji i zdobienia bukietów kwiatowych. W ofercie zarówno kolory standardowe, takie jak biel, róż, czerwień, zieleń, jak i bardziej wyszukane, na przykład wrzos czy purpura. Organza jest tez dostępna w różnych wymiarach.
moniczka9090

Postprzez czerwinska.maria.91 » 17 kwi 2018, o 06:14

Udekorowanie miejsca zabawy dla gości to nie wszystko, gdy najpierw należy przygotować lub zamówić zaproszenia ślubne ręcznie robione. Bez zachowania odpowiedniej kolejności organizacji ślubu do wesela ani rusz!
czerwinska.maria.91

Postprzez xwiciox » 17 kwi 2018, o 14:25

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...
Możesz się śmiać, raz w miesiącu, może dwa. Nie ma w tym nic niestosownego
xwiciox

Powrót do Chill out