szkolenia na rozwój

Poszukaj a może znajdziesz coś ciekawego dla siebie.

szkolenia na rozwój

Postprzez andrzejewskim » 6 cze 2017, o 11:00

witam serdecznie
pracujemy w urzędzie gminy w miejscowości na dolnym śląsku. Został nam przyznany grant na doszkalanie pracowników.
Zastanawiamy się jak spożytkować dotację z UE właśnie - ktoś wie jakie są dobre szkolenia iso 9001 lub z innych systemów jakości na które warto się wybrać?
moze coś z bezpieczeństwa informacji?

z góry dzięki za wszelkie propozycje
marta andrzejewska
andrzejewskim

Re: szkolenia na rozwój

Postprzez monday » 9 cze 2017, o 05:08

Na pewno warto udać się na takie szkolenia.
monday

Postprzez Xena » 30 cze 2017, o 20:11

Szkolenia są ważne, ale coś czuje że tutaj ważne są również relacje w firmie np w zespole. Wiesz czy się dogadują, czy pomagają sobie wzajemnie? Zastanów się nad realizacją team buildingu. Tutaj http://www.gammadiscover.pl/wiki/zaanga ... m-building masz informacje dotyczące zaangażowania pracowników. Trzymam kciuki za szkolenia i za samorealizacje twojego zespołu.
Xena

Postprzez aldonagiza » 4 paź 2017, o 09:20

Znacie jeszcze jakieś darmowe szkolenia? Z chęcią bym się zapisała na coś nowego.
aldonagiza

Postprzez Majka » 8 paź 2017, o 11:39

U mnie w firmie szef sfinansował wszystkim pracownikom szkolenie na temat biznesu i marketingu. Dodatkowo zorganizował i opłacił transport na Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017, które odbędzie się już za 8dni.
Majka

Postprzez Olgierd21 » 19 paź 2017, o 06:51

Mój brat też był na tym forum :) Wrócił z głową pełną nowych pomysłów i w doskonałym nastroju :) A co więcej -szef dodatkowo "uzupełnił" im wyjazd o taką integrację dla firm na torze w Strykowie :) Także z jednej strony wiedza, z drugiej adrenalina. Niczego nie zabrakło :)
Olgierd21

Postprzez jjusti18 » 19 paź 2017, o 11:56

Była na Europejskim Forum Gospodarczym - Łódzkim 2017 i rzeczywiście było niesamowicie. Mnie najbardziej przypadł do gustu temat związany ze sportem jak można powiązać z biznesem.
jjusti18

Postprzez Mateo 77 » 9 sty 2018, o 10:20

Jeśli macie taką możliwość, to zdecydowanie powinniście wysyłać Waszych pracowników na wartościowe szkolenia. W ten sposób będziecie w stanie podnieść jakość obsługi Waszej firmy. Dla przykładu osoby odpowiedzialne u Was za HR na pewno powinny wziąć udział w wydarzeniach organizowanych przez Most Wanted. W ten sposób podszkolą się z praktycznych kwestii dotyczących ich działu. To bardzo szybko się Wam zwróci.
Mateo 77

Postprzez Gylgermiak » 30 sty 2018, o 11:13

Ja sama prowadzę szkolenia poprzez http://ideaprestige.eu/wynajem-sali-wroclaw/sala-szkoleniowa/ i ciesze się ze swojej pracy, która jest w stanie jakoś pomóc i rozwinąć innych ludzi :)
Gylgermiak

Postprzez elabarbara » 7 lut 2018, o 10:42

Również żyję w przekonaniu, że człowiek powinien stawiać na swój rozwój i korzystać z różnych form rozwojowych, przede wszystkim właśnie ze szkoleń. Ja jakiś czas temu trafiłam na szkolenia które są idealne dla mojego rozwoju zawodowego https://www.rehakursy.pl/neurorozwojowa ... cja-dzieci i rozważam zapisanie się na nie. Obiecałam sobie, że w tym roku postawię na swój rozwój.
elabarbara

Następna strona

Powrót do Giełda, ogłoszenia, rozmaitości