doświadczony notariusz

Co irytuje Cię w Twojej szkole? Czego nie lubisz a za co pochwalisz swoich nauczycieli. Czy jest coś co chcesz zmienić? Otwarte dyskusje szkolne. Uczniowie co sądzicie?

doświadczony notariusz

Postprzez lammiss23 » 28 sie 2017, o 17:20

Ostatnio potrzebowałam dobrego kancelaria notarialna katowice Profesjonalna usługa, Kancelaria Notarialna jest w centrum Katowic, istnieje możliwość dokonania czynności notarialnej także w innym miejscu niż Kancelaria Notarialna.
lammiss23

Re: doświadczony notariusz

Postprzez porti » 29 sie 2017, o 12:21

Dzięki, na pewno będę miał na uwadze tą kancelarie :)
porti

Postprzez Kamikaze » 8 wrz 2017, o 00:35

W Poznaniu znam tylko jedną kancelarię notarialną -notariusz-w-poznaniu.pl/ , ale zdecydowanie mogę ją polecić, nie było z nimi żadnego problemu a to chyba najważniejsze. Czasowo także udało się dość szybko wszystko rozwiązać, także jeśli zajdzie potrzeba skorzystania z takich usług to od razu się tam zgłaszaj.
Kamikaze

Postprzez LacunaCoil » 10 wrz 2017, o 16:45

Warto wiedzieć na co zwracać uwagę przy wyborze notariusza. Sama się w ogóle nie orientowałam co jest istotne, dopóki nie zajrzałam na stronę poznanskie-kancelarie-notarialne.pl/ – świetne źródło informacji. Nie dajmy się oszukiwać nieuczciwym prawnikom i zdobądźmy trochę wiedzy, nim się do któregoś wybierzemy
LacunaCoil

Postprzez joanna45 » 28 lis 2017, o 13:41

warto podpytać znajomych lub samemu sprawdzić opinię w necie.
miłego dnia na poprawę nastroju :D
joanna45

Postprzez madzia86 » 14 lut 2018, o 18:35

Hej, podsyłam Ci dobrego notariusza, która jest de facto moją koleżanką http://notariusz-lukasik.pl. Na pewno Ci pomoże.
madzia86

Postprzez Hhelen » 15 lut 2018, o 12:46

Chyba niedługo czeka mnie przepisanie majątku, więc bardzo się przyda, dzięki :)
Hhelen

Postprzez edwardfanka » 12 mar 2018, o 11:42

Mam do Was pytanie...

Poszukuję właśnie w chwili obecnej jakiegoś naprawdę dobrego i sprawdzonego notariusza działającego na obszarze Katowic lub miejscowości okolicznych. Tylko muszę od razu zaznaczyć, że chodzi mi naprawdę o kogoś odpowiednio sprawdzonego... Normalnie to wybrałbym coś w Internecie, ale w Sieci jest tyle różnego rodzaju ofert, że naprawdę bardzo ciężko się na coś sprawdzonego zdecydować... Czy bylibyście zatem w stanie mi coś polecić? Sprawa może nie jest jakoś szczególnie pilna, ale muszę już na poważnie zacząć się w tym obszarze tematycznym rozglądać.
Ja popytałem póki co swoich znajomych z Katowic i zdarzało się, że polecali na przykład tego notariusza http://iwonapniok.pl/ Czy uważacie, że jest to oferta warta uwagi? Najbardziej uwagę tutaj przykuwa chyba bardzo szeroki "asortyment" usług. Co o tym sądzicie? Byłbym naprawdę bardzo wdzięczny za wszelkiego rodzaju porady w tym obszarze tematycznym. Jestem przekonany, że każda porada w tym przypadku mi się przda. Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie.
Tempo nadaje smak życiu
edwardfanka

Postprzez Karol17 » 13 lip 2018, o 07:49

Notariusz Białystok http://notariuszbialystok.eu/ jest doświadczony w wielu sprawach. Każdy zapis notarialny, jaki wydaje, sprawdza wielokrotnie i nie zdarza mu się pomyłka. Napisz mu w czym polega Twój problem i zobaczysz, szybko się z nim upora.
Karol17

Postprzez yampik » 13 lip 2018, o 19:44

NA szczęście ja nie mam żadnych takich problemów
yampik

Następna strona

Powrót do Dyskusje szkolne - o wszystkim i o niczym