Pokój dziecka, reont

Co irytuje Cię w Twojej szkole? Czego nie lubisz a za co pochwalisz swoich nauczycieli. Czy jest coś co chcesz zmienić? Otwarte dyskusje szkolne. Uczniowie co sądzicie?

Pokój dziecka, reont

Postprzez lammiss23 » 1 paź 2017, o 19:03

Właśnie przymierzam się do remontu pokoju mojego syna. Powiedzcie mi czy ktoś z was stosował coś takiego jak fototapety do pokoju dziecinnego? Jesli tak to jak sie one spisują w codziennym użytkowaniu? Są trwałe?
lammiss23

Re: Pokój dziecka, reont

Postprzez AnnaSobot » 15 lis 2017, o 11:39

Kiedyś wpadł mi do głowy szalony pomysł, żeby nakleić w dziecięcym pokoju taką fototapetę, ale dzieci szybko ją porysowały i później nie wyglądała jakoś super. Lepszym rozwiązaniem dla pokoju dzieci, które lubią rysować jest pomalowanie jednej ściany farbą tablicową - teraz nie mam problemu z niechcianymi rysunkami na ścianie. Jeśli aranżujesz pokój malucha to mogę Ci polecić dywan dla dziecka - ostatnio kupowałam i dzieci były zachwycone (oczywiście same wybierały wzór). Możesz zajrzeć na tę stronkę: https://carpetforyou.pl/dywany/dywany-dzieciece/page/3.html
AnnaSobot

Postprzez joanna45 » 15 lis 2017, o 13:05

Też miałam taką fototapetą po której dzieci mogły rysować ale szybko się im znudziło i musiałam znów zmieniać
miłego dnia na poprawę nastroju :D
joanna45

Postprzez elabarbara » 23 sty 2018, o 10:48

Urządzając pokój dziecka trzeba również pomyśleć o łóżku i wygodnym materacu. Materace lateksowe, hipoalergiczne sż dostępne w sklepie https://heveamaterace.pl/ który idealnie wprost dopasowuje się do kształtu ciała. Potem łatwo oczywiście materace powracają do normalnego stanu. warto pomyśleć o naszych pociechach i ich wysypianiu się.
elabarbara

Postprzez witajsara » 24 sty 2018, o 09:01

świetne są takie tapety, ale polecam również dodać lego friends na półce wygląda to świetnie.
witajsara

Postprzez Kalman2 » 26 sty 2018, o 09:49

Moim zdaniem takie tapety są naprawdę fajne. Uważam, że każde dziecko się z tego ucieszy.
____
jaki portal randkowy
Kalman2

Postprzez lizurej » 5 lut 2018, o 13:09

mnie również podobają się takie fototapety

http://www.lizurej.pl/drzwi-zewnetrzne/
lizurej

Postprzez jjusti18 » 7 lut 2018, o 10:52

Skoro planujecie ładnie urządzić pokój swojemu dziecku warto też pomyśleć nad nowoczesną lampą. Ja ostatnio przeglądałam oferty sklepu e-babystuff i spodobała mi się lampa miffy . To całkiem duża lampa, która przedstawia przeuroczego króliczka . Świeci w ciepłym, delikatny światłem przez co można przy niej usypać swojego maluszka.
jjusti18

Postprzez Falcon » 14 lut 2018, o 13:04

Pokój dziecka urządzić dziś można w naprawdę niesamowity sposób, bo w sklepach nie brakuje świetnego wyposażenia, jak i typowych dekoracji. Według mnie w pokojach dziecięcych świetnie prezentują się przede wszystkim plakaty Wallcolors, bo wybór jest całkiem interesujący, a takie plakaty dodatkowo można oprawić w ramki, dodając im tym samym jeszcze ciekawszego wyglądu. Plakaty zazwyczaj podobają się dzieciom, bo firmy drukują na nich rzeczy związane stricte ze światem dziecięcym. ;)
Falcon

Postprzez Nestor737 » 14 lut 2018, o 14:51

Myśle, że na https://www.artisto.pl/ znajdziecie ciekawe rozwiązania. W koncu pokój dziecka musi wyglądać naprawdę pięknie.
Nestor737

Następna strona

Powrót do Dyskusje szkolne - o wszystkim i o niczym