Stłuczka w wielkim mieście

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Stłuczka w wielkim mieście

Postprzez moniczka9090 » 20 gru 2017, o 09:28

W okresie przed Świętami Bożego Narodzenia, kiedy na drogach jest ślisko, a ruch jest bardzo wzmożony, nie trudno o jakąś stłuczkę, zwłaszcza w dużych miastach. Dlatego też warto mieć przygotowaną listę firm, które w razie czego mogą nam pomóc. Na przykład dla mieszkańców Poznania polecam https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-poznan . Jest tam pełna lista firm, które świadczą usługi pomocy drogowych, łącznie z numerami telefonów, aby móc się szybko skontaktować ;)
moniczka9090

Re: Stłuczka w wielkim mieście

Postprzez lizurej » 20 gru 2017, o 10:35

warto mieć to w pamięci

Grundlagen
lizurej

Postprzez alicjastawska » 22 gru 2017, o 10:23

Stłuczka w mieście z zasady nie jest problemem. Gorzej, gdy niespodziewana awaria samochodu przytrafi się nam na trasie z dala od miasta. W związku z tym, jeśli mamy w zwyczaju podróżować samochodem w miejscach oddalonych od większych miejscowości, to warto zainwestować w dodatkowy sprzęt, który może pomóc nam w trakcie pojawiających się problemów. Mam na myśli chociażby wyciągarkę elektryczną: https://protrailer24.com/wyciagarki-elektryczne-24-v/57-superwinch-x1-24-v-dc.html
alicjastawska

Postprzez martial » 22 gru 2017, o 17:18

Polecam zamontowanie kamery w samochodzie zeby nie bylo potem problemu z udowodnieniem winy!
martial

Postprzez Franciszka77 » 15 sty 2018, o 13:26

A ja myślę, że kierowcy powinni postawić na takie szkolenia z techniki jazdy. Bez tych umiejętności, to w mieście jeździć czasem ciężko.
Franciszka77

Postprzez Wirtuzi » 16 sty 2018, o 09:02

Jestem za kamerami ale dobrze mieć ją z przody oraz z tyłu.
Wirtuzi

Postprzez inwestorek » 17 kwi 2018, o 06:23

Ja mam kamery właśnie z przodu i z tyłu. Kilka razy mi się przydała ponieważ sytuacja wydawała się niejasna. Raz nawet ściągała mnie laweta w Białymstoku. Przed sądem kamera okazała się przeważającym dowodem.
inwestorek

Postprzez xwiciox » 17 kwi 2018, o 14:29

Warto zerknąć na różne porady w Internecie w tej sprawie. Z całą pewnością się coś znajdzie :)
Możesz się śmiać, raz w miesiącu, może dwa. Nie ma w tym nic niestosownego
xwiciox

Postprzez Honeno » 26 kwi 2018, o 23:29

Własnie zaczęłam się zastanawiać co ja bym zrobiła jakbym miała jakąś stłuczkę, ale chyba po prostu trzeba wezwać pomoc drogową. Tyle, że ja nie wiem skąd. Może podpowiecie mi jaką autolawetę w krakowie polecacie? Taką, która szybko by przyjechała i solidnie wszystko załatwiła?
Honeno

Postprzez Majka » 10 maja 2018, o 10:55

No i znowu spotkało mnie to nieszczęście. Zastanawiam się czasem czy mieszkanie w dużym mieście to jakieś fatum. Zwłaszcza gdy trafiają ci się nagminnie stłuczki. Znowu miałam pecha i samochód do naprawy. A co za tym idzie wymiana sygnału dźwiękowego. Zamiast siąść i płakać usiadłam do komputera i znalazłam producenta takich elementów do auta https://www.kelmet.pl/produkt/sygnaly-dzwiekowe-inox . Poradźcie mi czy dobrze zrobię, kupując u nich dobrą stalową cześć z homologacją?
Majka

Powrót do Chill out