Jaki prezent dla chłopca?

Luźne pogawędki i nie tylko.

Eager to particpate in the conversation? Do you want to practice communication skills? Start the chat. Fortune favours the brave!

Jaki prezent dla chłopca?

Postprzez mateuszdebowski93 » 17 kwi 2018, o 04:47

Witma,

mam do was krótkie pytanie odnośnie wyboru właściwego podarku na urodziny dla mojego kuzyna. Moja partnerka planowała nabyć jakiś zwykły rower, jednak ja myślałem nad zakupem czegoś innego, bardziej współczesnego w stylu [http://www.bilibike.eu/deski-elektryczne/]elektryczna deskorolka[/url]. Co sądzicie o moim pomyślę? Czy w tych czasach dzieci jeszcze dostają zwykłe rowery? Ja sądzę, że rowery były modne kiedyś, a teraz czasy się trochę zminiły. Czas pójść z duchem czasu. A może macie własne pomysły co można by było nabyć? Będę zobowiązany za jakąkolwiek pomoc.
mateuszdebowski93

Re: Jaki prezent dla chłopca?

Postprzez Augustus » 17 kwi 2018, o 10:16

Jakieś resoraki może?
Augustus

Postprzez manulinka » 17 kwi 2018, o 12:16

Ja chyba zdecydowałabym się na zwykły rower.
manulinka

Postprzez chodakowski1 » 17 kwi 2018, o 13:26

Dla chłopca to proste zabawki wystarczą. Chłopiec będzie zadowolony z wszystkiego co dostanie. Dziewczynki zawsze kręcą noskiem na prezenty :)
chodakowski1

Postprzez karmele90 » 17 kwi 2018, o 20:55

A co sądzicie o prezencie w postaci zegarka? W sklepach internetowych https://www.marko.pl/casio można znaleźć wiele ciekawych modeli. Moim zdaniem taki prezent nie tylko spodoba się młodemu, ale będzie też praktyczny i nauczy go punktualności.
karmele90

Postprzez Ratafia » 20 kwi 2018, o 20:45

Dla chłopca to musi być coś naprawdę ekstra! Co powiecie na hulajnogę wyczynową ? Widziałam takie w sklepie SportKing https://www.sportking.pl/razor-hulajnog ... ast-zolta/ . U nich można kupić świetne hulajnogi, gokarty a także inne "zabawki" dla dzieci. Moim zdaniem warto zainwestować w prezent, który sprawi, że dziecko będzie miało trochę ruchu na świeżym powietrzu.
Ratafia

Postprzez katarzyna.j » 24 kwi 2018, o 07:42

a może zabierz go gdzieś w jakieś fajne miejsce. Może lubi grać w bilard albo kręgle? Jeśli tak, to polecam zajrzeć do bowlingslowianka.pl. Sama tam często chodzę, bardzo fajna atmosfera, myślę że mu się spodoba :)
katarzyna.j

Postprzez jagodzianka » 24 kwi 2018, o 10:48

Widzę tutaj dość kosztowne prezenty, taniej się nie da?
jagodzianka

Postprzez Eldorado20 » 24 kwi 2018, o 13:25

Nie mam za bardzo doświadczenia w tym obszarze tematycznym... Nie będę w stanie pomóc.
Jak ten mięsień może pomieścić w sobie coś tak ogromnego jak miłość, jest poza mną. Czy to serce jest odpowiedzialne za kochanie? A może kocha się duszą, która jest nieskończona? Nie wiem.
Eldorado20

Postprzez motylek01 » 29 kwi 2018, o 17:21

Może coś takiego jak pojazdy na akumulator dla dzieci Cię zainteresuje? Ostatnio tego typu zabawki stały się bardzo modne i robią furorę wśród dzieciaków, a wiadomo, że w dzisiejszych czasach nie jest to taka prosta sprawa. W internecie znajdziesz masę różnego rodzaju ofert, ale wydaje mi się, że tego typu prezent będzie dosyć oryginalny.
motylek01

Następna strona

Powrót do Chill out